Wpis z mikrobloga

@adam2a: Jestem ciekaw, jakie są lepsze osoby, które mogłyby wpłynąć na światowych przywódców, niż losowa nastolatka i jej granie na emocjach.


Żyjemy w świecie, w którym fizyk jest autorytetem w dziedzinie gospodarki, dziecko w sprawach klimatu, aktor w sprawach obronności, a polityk w sprawach medycznych.

Ach i gardzę szopką z tą dziewczyną, tak samo jak gardziłem szurskim nastolatkiem blokujacym marsz równości.
Jaranie się ją i nim uważam za idiotyzm. A obie
@adam2a: jeśli łzy jednej dziewczynki mogą zmienić świat to całe to ONZ jest chu*a warte. Temat wałkowany od lat. Aktorzy, politycy, autorytety nijak nie mogą się przebić do świadomości mas a tu nagle szopka z małą dziewczynką z totalitarnymi ciągotami ma sprawić, że mieszkańcy Afryki czy Indii przestaną śmiecić a Chiny i USA spalać węgiel. Śmiechu warte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli łzy jednej dziewczynki mogą zmienić świat to całe to ONZ jest chu*a warte. Temat wałkowany od lat. Aktorzy, politycy, autorytety nijak nie mogą się przebić do świadomości mas a tu nagle szopka z małą dziewczynką z totalitarnymi ciągotami ma sprawić, że mieszkańcy Afryki czy Indii przestaną śmiecić a Chiny i USA spalać węgiel. Śmiechu warte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Marian_Koniuszko: No i właśnie o to
Jestem bardzo ciekaw jakie jest lepsze miejsce na próbę wpłynięcia na światowych przywódców niż w siedzibie Narodów Zjednoczonych.


@adam2a: no przecież Ci tłumaczą: brzegi Gangesu, tam na pewno uda się namówić Hindusów na przejście na OZE itp. bo przecież wcale nie chodzi o to, że kraje trzeciego świata są miejscem, gdzie zachód robi sobie outsourcing całej brudnej produkcji :)
nie wiem, może jacyś naukowcy i ich badania?


@GoodPain: Przecież ostrzeżenia naukowców masz od lat! I co? I nic, ludzie mają to w dupie bo "to takie tam gadanie". Politycy prawicy wręcz zrobili sobie za punkt honoru ignorowanie ostrzeżeń naukowców, bo to "lewackie bajki".

Ta dziewczyna stara się nadać temu bardziej emocjonalny przekaz. Można uważać, że robi to słabo albo nieskutecznie, ale naśmiewanie się z jej wyglądu i mówienie, że nie
@adam2a podaj przykład czegokolwiek co zmieniło się po emocjonalnym wystąpieniu na forum UN. Ta organizacja to syf. Są dobrzy w potępianiu i przyjmowaniu rezolucji, natomiast za tym nigdy nie idą konkretne działania.
Jestem ciekaw, jakie są lepsze osoby, które mogłyby wpłynąć na światowych przywódców, niż losowa nastolatka i jej granie na emocjach.


@GoodPain: Inne losowe nastolatki przeszły do historii, choć pewnie im też ówczesne konserwy mówiły by dały sobie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na przykład 16-letnia Joanna d'Arc.