Wpis z mikrobloga

@plasq: A można stwierdzić, że obojga z tych dzieci #!$%@? szajz w sprawach, w których więcej rozumieją, niż nie rozumieją, czy nie można?


Pewnie, że by się dało ale tak nie nakręca się inby pomiędzy skrajnymi zwolennikami powalonych swiatopogladow. W sumie i jeden i drugi dzieciak działając w myśl dobrej idei stali się pacynkami w rękach dorosłych.
@GrammarNazi: Nie wszyscy są w jednej paczce. Mnie brzydziło wykorzystanie dzieci do polityki zawsze i wszędzie. Chyba tylko wręczające kwiaty itp są znośne.
Co takie dziecko może wiedzieć o świecie - powtarza po kimś. Każdy powtarza po kimś i wnosi trochę od siebie ale u dzieci ta proporcja jest inna. Wiem, byłem dzieckiem. Za to dzieci nie były dorosłe.
Dla mnie liczy się głos człowieka od momentu zarobienia pierwszych pieniędzy na
@masz_fajne_donice a wiesz, że chodzi o to że ona walczy o przyszłość swojego i kolejnych pokoleń? Trump będzie gryzl piach jak będzie źle, a ona będzie żyła w tym świecie. Ale daje sobie głowę uciąć że jesteś następnym sznurem, co nie wie nic o skutkach ocieplenia i myśli sobie hehehe fajnie będzie ciepło. Udowodnij mi, że się mylę i wiesz jak świat w 2050 będzie wyglądał jeśli nic nie zrobimy.
@GrammarNazi: Wiem o co chodzi. Co dalej nie zmienia faktu, że tak jak nie wysyła się dzieci na wojnę żeby walczyły o przyszłość swojego i kolejnych pokoleń tak nie powinno się ich mieszać do polityki.
Ona może na przykład nie znieść hejtu i skoczyć z mostu. Wina takich jak ty bo dziecko nie jest mentalnie przygotowane na to całe gówno z którym na co dzień mierzą się politycy.
Nie jest dla
@masz_fajne_donice Człowieku, nie czaisz, że to nie jest żadna polityka? Klimat ma w dupie to czy jesteś prawakiem czy lewakiem, jeżeli nie zaczniemy działać tu i teraz to po prostu wymrzemy. A ona będzie tego świadkiem, bo starzy politycy będą już pod ziemią.
@masz_fajne_donice To jest najgorsze. "nie podoba mi się forma protestu". No #!$%@?. Siedzisz na dupsku i nie robisz nic, to nie miej pretensji do innych, że działają i walczą o życie swoje i innych. Sama o sobie mówi, że ona jest "Lucky one", a walczy o dobro wzystkich
To jest najgorsze. "nie podoba mi się forma protestu". No #!$%@?. Siedzisz na dupsku i nie robisz nic, to nie miej pretensji do innych, że działają i walczą o życie swoje i innych.


@GrammarNazi: Sprawiasz wrażenie ograniczonego bo nie rozumiesz logicznych argumentów. Krótko powyżej wyjaśniłem dlaczego to krzywdzi zarówno dziewczynę jak i sprawę dla której walczy. To jak szalone feministki walczące o prawa kobiet. Tylko szkodę przynoszą.
To jest właśnie najgorsze
@masz_fajne_donice To tak jakbyś oczekiwał żeby np strajkujacy nauczyciele spokojnie tłumaczyli że mogliby zarabiać trochę więcej i nic więcej by nie robili. Jaki byłby efekt? Żaden. Jakby na szczycie ONZ sobie siedzieli i zastanawiali się czy może trochę zmniejszyć emisję to by tak debatowali sto lat, bo nikomu nie jest na rękę ograniczanie emisji bo wymaga to wielu inwestycji i powoduje straty zysków dla ogromnego lobby paliwowego.
@GrammarNazi:

Ona to robi umiejętnie, a Tobie się to nie podoba i to jest wyłącznie Twoja opinia

Widzę propaganda zjadła ci umysł. Powiedz co zrobiła umiejętnie - jakie rozwiązanie przedstawiła, które można by implementować, żeby za 15 lat kolejne pokolenie nie krzyczało że ma zniszczone dzieciństwo. Mimo że obiektywnie ma najbogatsze dzieciństwo w historii, najmniej stresu i strachu o życie. I dziewczyna z jednego z najbogatszych krajów świata które dba niesamowicie