Wpis z mikrobloga

Śmieszek z @hadronpl nie dość, że próbował zapętlić maszyny w sortowni (pic rel), to jeszcze sypnął trochę za dużo gratisów do paczki xD

Z racji, że szkoda by się te nadmiarowe fanty kurzyły, robię małe #rozdajo, do wygrania:

Pierwszy wylosowany: smycz Viofo + mała smycz Yanosik + długopis Yanosik

Drugi wylosowany: smycz Viofo + do wyboru: mała smycz albo długopis

Trzeci wylosowany: smycz Viofo + to co zostanie po wyborze drugiego wylosowanego (w zależności od szczęścia będzie to mała smycz albo długopis)

Zasady:
- należy zaplusować ten wpis ʕʔ
- konta zarejestrowane po zapostowaniu tego wpisu nie biorą udziału ((oo))
- losowanie postaram się jakimś systemem (mirkolos chyba mi działa git jak przetestowałem) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
- jak kogoś wylosuje więcej niż 1 raz, to nie biorę tego pod uwagę, nie zgarniesz 1+2+3 przykładowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- losowanie nie wcześniej niż w piątek godzina 18 (zobaczę kiedy wrócę z pracy ¯\_(ツ)_/¯ )
- wysyłka Pocztą Polską na mój koszt ( )

Przy okazji pozdrawiam @hadronpl za wyborny geszeft. ( ͡ ͜ʖ ͡)
AE86 - Śmieszek z @hadronpl nie dość, że próbował zapętlić maszyny w sortowni (pic re...

źródło: comment_b78SYwJhHKx5HhyhL6ma3pHaMcnQXl3l.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 223
@AE86 robisz rozdajo jakichś gówno długopisów i smyczek? Panie, jest 2k19 a nie 99, jak ci to niepotrzebne to wyjeb do śmietnika zamiast strugać dobrodzieja
  • Odpowiedz
@AE86: o Cię panie jakie rozdajo :p wylosuj proszę jeszcze czwartą osobę która dostanie ten kartonik w którym to wszystko dostałeś :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kicjow: dasz wykopkom rozdajo wycieczki dookoła świata, będziesz miał 5 plusów, bo przecież mama nie puści, dasz rozdajo kuponu na jakąś zajebistą grę - będzie 10 plusów, bo przecież nie pójdzie na złomiastym kompie, dasz rozdajo mazaków - będziesz dostawał powiadomienia przez miesiąc xD
  • Odpowiedz
- konta zarejestrowane po zapostowaniu tego wpisu nie biorą udziału ((oo))


@AE86: cholera, już chciałam założyć dziesięć następnych kont, żeby wygrać smycz i długopis (,)
  • Odpowiedz