Wpis z mikrobloga

Patrzę sobie na Spotted: Lublin i widzę pierdyliard komentarzy i lajków jak to ludzie cieszą się z tego, że prezydent platformiarz sprzeciwia się marszowi równości.

I jestem załamany. Żaden z poprzednich marszy w Lublinie nie przegiął pały; maszerowali młodzi uśmiechnięci ludzie w normalnym ubraniach, przeszli weseli z chorągiewkami tęczowymi, nie obsrali ulicy, nie spalili budynków, nie zdejmowali gaci , a jedynymi, którzy wykazywali agresję byli kontrmanifestanci.

I platformiarz mimo to, uległ presji krzykaczy i zakazuje marszu.

Ja #!$%@?... Ile jeszcze się w tym kraju musi zmienić...

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #homoseksualizm #lublin #lgbt
Pobierz L.....x - Patrzę sobie na Spotted: Lublin i widzę pierdyliard komentarzy i lajków jak...
źródło: comment_csDE7Md8KXtcOUBRHxh9h9fnUOj1OONG.jpg
  • 14
@Sagitarius:

skandal, jak ludzie śmią, śmieć mieć inne zdanie niż OP


Nic nie rozumiesz. Ludzie mają zapędy autorytarne chcąc odbierać innym prawo do pokojowego manifestowania. Należy krytykować taką postawę sprzeczną z naszym ustrojem i edukować.

Ja nawet narodowcom nie zabraniam manifestowania, jeżeli robią to pokojowo, mimo, że narodowców nie trawię. Nie podoba mi się w ogóle zabranianie komukolwiek pokojowego manifestowania.

ps. sorry za skasowanie komentarza, coś mi zamuliło i źle wcisnąłem
@Legio_VI_Victrix: Czuję potrzebę wyrażenia poparcia dla twojego zdania. Ja nawet LGBT+ nie zabraniam manifestowania, oczywiście z poszanowaniem prawa, czyli jeśli ktoś obnaża się w centrum miasta, gdzie chodzą na spacery rodziny z dziećmi, jest aresztowany i ukarany tak samo, jak np. heteroseksualny ekshibicjonista.
Przy takim założeniu 100% poparcia, zakaz pokojowego manifestowania to zło.
@Legio_VI_Victrix Ale wiesz, że nie miał wyjścia?

Plac Zamkowy zajęty przez wot i wbrew temu co aktywiści mówią- wot był pierwszy. Złożyli pismo tydzień przed marszem równości.

Plac teatralny zajęty. Marszałek województwa organizuje piknik. Teren placu należy do centrum spotkania kultur, nie do miasta więc csk może zaprosić kogo chce.

Miasto poprosilo aby MW zmieniło trasę bo plac teatralny zajęty. Nie chcieli zmienic