Wpis z mikrobloga

Cześć Kochani! Mam na imię Daria i jestem studentką drugiego roku grafiki na UMCS w Lublinie. Sztuka od zawsze była moją pasją, szczególnie ta użytkowa.

Od jakiegoś czasu zajmuję się ręcznym malowaniem odzieży. Dzięki temu powstają unikatowe ubrania. Głownie tworzę na kurtkach jeansowych i koszulkach, ale zdarzało mi się malować na spodniach, czapkach, a nawet damskiej bieliźnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do mnie na Instagram. Tam możecie zobaczyć więcej prac i zamówić coś dla siebie:
https://instagram.com/bdk.art

Taka spersonalizowana odzież jest świetnym pomysłem na prezent.

A żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękami to mam dla Was podwójne #rozdajo

1. Namaluję na koszulce obrazek, który będzie miał najwięcej plusów i wylosuję jedną osobę z plusujących, która otrzyma tę koszulkę.

2. Spośród plusujących ten wpis wylosuję drugą osobę, dla której namaluję koszulkę z dowolnym motywem.

Losowanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek o 20:00.

#streetwear #design #grafika
BDKart - Cześć Kochani! Mam na imię Daria i jestem studentką drugiego roku grafiki na...

źródło: comment_9zwFKRsWZaLgVCf98cjKM7ylvqAZxQnt.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BDKart: bardzo fajne, szanuje i propsuje, keep it up!. Życzę sukcesów! :) Kiedyś się odezwę po jakąś customową katanę, ale znając mnie będę przez 5 lat myślał nad grafiką życia. Mam nadzieję że ceny w tym czasie nie wywindują do milionów :D a powiedz mi jeszcze - ciuch trzeba Ci dostarczyć czy ogarniasz sama, bo masz jakieś dobre źródło?
  • Odpowiedz
@light1: Kolezanka siostry robi podobne kurtki, z tym ze ona w tym siedzi ladnych pare lat i terminy ma na pol roku do przodu. Kiedys zrobila jakiejs dziewczynie kurtke z logo zespolu, zdjecie zaczelo latac po fb i piosenkarka sama ja znalazla i... od tamtej pory maluje kurtki na trasy dla calego zespolu. Juz widze jak ktos ja pozywa bo namalowala kurtke dla fana. Poza tym sam mozesz beknac za
  • Odpowiedz
@light1: teoretycznie tak, ale w praktyce jak powstaje taka jedna kurtka, a nie tysiąc, w dodatku dziełem małych chińskich rączek, to jest subtelna różnica. Poza tym, to jest też jakiś wyraz bycia fanem, więc bez przesady, aby ktoś miał za to ścigać - prędzej będzie pozytywna reakcja.
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Tak? To spróbuj wysłać taka kurtkę do managmentu któregoś z artystów i zobaczymy czy będą tacy szczęśliwi xD Ja wiem, że artyści są fajni i wyluzowani w tekstach, ale biznes jest biznes a tutaj ktoś zarabia na nich nie dzieląc się z nimi. Poza tym sklep obsługuje jakaś zewnetrzna firma a nie sam artysta i być może faktycznie nic by im się nie chciało robić ze względu na małą
  • Odpowiedz
  • 0
@Ld93 serio byliby aż tak restrykcyjni? przecież to nie jest dosłowne powielanie danego obrazu, tylko interpretacja malarska. trochę tak, jakbyś zrobił cover jakiegoś utworu.
  • Odpowiedz
@ksndr: Znam osobiście jednego managera, który obsługuje kilku dużych artystów i on na bank by się spruł za taki merch. Zresztą jednym z jego zadań jest przeszukiwanie allegro i zgłaszanie takich rzeczy. Ciężko mi się wypowiadać za wszystkich. W każdym razie to co próbuje przekazać to to, że jak raper na trackach jest wyluzowanym ziomkiem to rzadko kiedy to się przekłada na rzeczywistość i sprawy biznesowe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ld93 Fakt, jestem w stanie uwierzyć że od strony biznesowej to wygląda wszystko inaczej i nie mają takich sentymentów. Chociaż to wciąż dla mnie trochę przesada, żeby coś, co jest namalowane, czyli siłą rzeczy różniące się od oryginału, traktować jako zawłaszczenie tej własności czy coś. Ale też fakt, że OP-ka maluje te grafiki bardzo realistycznie, może gdyby było to bardziej "artystyczne" potraktowaliby to luźniej.
  • Odpowiedz