Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka pomóż proszę, który z tych dwóch używanych poleasingówek wybrać? Oba już mają 8gb ramu i SSD. W którymś można wymienić matryce jak w ThinkPadach? Z tego co widzę te są lipne, jak to w bizesówkach. Widziałem narzekania na wykonanie tego Della, wiesz coś o tym modelu?

HP EliteBook 8460p, i5-2540M 2,6 GHz

Dell e5440, i3-4010u 1,7 GHz

#pustulkowelaptopy #szukamlaptopa
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: tak sobie czytam i chyba zdecyduję się na T440p, wyższa seria niż L i duże możliwości rozbudowy. 950 cebulionów to dobra cena? 8gb ramu, 240gb nowy SSD, 1600x900 będzie na start, kiedyś może IPS full HD, firma 100% pozytywów, 14 dni na zwrot, co myślisz?
PS dzięki że odwiodles mnie od tamtych dziadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: Dzięki za pomoc mireczku. Wczoraj chapnąłem T440p ale myślę że i tak będzie zajebiście, szczególnie że przesiadam się z... białego MacBooka gdzie nawet YT w full HD się tnie xD Zawsze mogę sprzedać bez wielkiej straty i wejść w coś nowszego za większą kasę jeśli mi podejdą te klimaty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yoshibb: Tego wziąłem z Allegro, od firmy bez żadnych negatywów, właściwie w innych miejscach nie szukałem. Z tym że już go odsyłam bo dwa razy zachował się tak jakbyś pecetowi wyciągnął wtyczkę z prądu ( ͡° ʖ̯ ͡°) A był podpięty / naładowany.