Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Polecam mirka @wonsz_zabujca
Dekanty z bonusem dotarły dziś rano całe i zdrowe, plusik dla tego pana za napracowanie nad etykietami i napisanie batch code'u ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie omieszkałem oczywiście wszystkiego od razu przetestować, z tej trójki moim faworytem jest TF, przy otwarciu zapach dosłowne wwiercał mi się w nos, by później otulić swoim zapachem, że co chwilę wącham nadgarstek. Polecam!
#perfumy
Inguz - Polecam mirka @wonsz_zabujca 
Dekanty z bonusem dotarły dziś rano całe i zdro...

źródło: comment_o5hFyZTYYSpOkr4KnLbEfFKrI7Zm1xgt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wziąłem Bentleya, TF i Guerlain. Na pierwszy ogień poszedł Bentley i miłe zaskoczenie. Za taką cenę naprawdę fajne - "spicy/wood". Dziewczyny z biura mówią że ”ladne" ;) ps. laik ze mnie, sorki. A no i polecam sprzedającego, klasa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malani: Wybacz że tak późno odpowiadam, ale miałem mały z-------l w ostatnich dniach.
Jeśli chodzi o Al Haramain - przywodzi mi na myśl wakacje na wsi u babci, jak dla mnie mocno kwiatowe akcenty i później chyba agar czuć (nos poczatkujacego), w moim odczuciu pachnie starą babą xD ale być może jeszcze sie przekonam do tego zapachu, może lepiej go odbiorę w chłodniejsze dni.
Co do Bentleya, dosyć przyjemny i
  • Odpowiedz
@Inguz: No to w takim razie czas na Bentley vs Noir Extreme. Będę chyba musiał się zaopatrzyć w jakąś próbkę, bo ciężko to w stacjonarnych znaleźć.
  • Odpowiedz