Wpis z mikrobloga

Z takich faili randkowych... Pojechałem kiedyś na pierwsze spotkanie do loszki z #tinder. Kwiatki, spacer, bajera. Ona mówi: chodź pójdziemy do parku. Wieczór... idziemy, patrzę kanał, krzaki, oświetlenie prawie nie działa, zero ludzi, żabki kumkają. Cisza i spokój, siadamy na ławce. Lux klimat.
Ona: Podoba Ci się tu?
Ja: Idealne miejsce na ukrycie zwłok.
Czar prysł.
No i nie poruchałem... Skasowała parę później. Btw. J---ć wszystkie Natalie. #pdk ( ͡ ͜ʖ ͡)
#podrywajzwykopem #rozowepaski #przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiemieckiArbiter: Dogadałem się z kobitkami z kwiaciarni, żeby mi sprzedawały te bukieciki wystawowe. One ładnie wyglądają max przez 24h po zakupie ale są prawie o połowę tańsze niż te świeże. XD Im się opłaca bo nie wyrzucają, a mi też, bo płace grosze. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: imo wszystko co zrobisz, co odbiega od standardu to bedzie odebrane na plus. Nie trzeba od razu kupowac bukieciku za 100 zl, wystarczy jedna roża za 10zł. Raczej 95% osób nic nie kupi więc śwince będzie miło ;) jedyny fajl moze byc gdy laska Ci sie nie spodoba

ja kiedys kupilem takie małe ferrero w pudełeczku prezentowym, akurat bylo przed swietami. Świnka uśmiech od ucha do ucha a ja
  • Odpowiedz