Wpis z mikrobloga

@susuke15: @michgur: podobno na mokrym Dębica dobrze się nie sprawuje, z tego co czytam w komentarzach. Barum troche słabiej po śniegu ale na mokrym lepiej. Juz sam nie wiem, dlatego tutaj napisałem, ale dzięki za wsze opinie.
  • Odpowiedz
@adeo1987: są to niuanse. Kupuj cokolwiek i bzikaj! Nie są to przecież opony za 1500 zeta za sztukę.
Ważne żebyś kupił nowe a nie uzywki ze złomu. Na gumie nie ma co cebulić.
  • Odpowiedz
@adeo1987: miałem w dwóch autach frigo 2, w E36, teraz w corolli, a kolega ma w A4 B5 i za każdym #!$%@? razem na mokrym to jakiś #!$%@? dramat. Na śniegu idą jak złe, nikt nie ma żadnych problemów, ale na mokrym asfalcie to jak na lodzie się czasem czuję. Brał bym barum
  • Odpowiedz
i za każdym #!$%@? razem na mokrym to jakiś #!$%@? dramat. Na śniegu idą jak złe, nikt nie ma żadnych problemów, ale na mokrym asfal


@Pawel4freak: a masz tą wersję Frigo 2 ? Bo teraz jest nowa Frigo HP2
  • Odpowiedz
@adeo1987 może warto dopłacić parę złotych do np. Hankook W320? Mogę takie polecic, względnie tanie, dobrze sobie radzą na mokrym i na śniegu. Poza tym ciche.
  • Odpowiedz
@adeo1987: mam frigo hp3 16 calowe produkowane we Francji, dostałem je przy zakupie auta a4 b8. Miałem zamiar je zmieniać ale kurde całą zimę zero problemów jakichś niepewnych zachowań. Głęboki bieżnik, fajna czarna guma. A jeździłem zazwyczaj na oponach tzw premium to jakieś tam porównanie mam
  • Odpowiedz