Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem smsa z informacją o tym iż zostały mi zablokowane środki na poczet zajęcia egzekucyjnego i notkę, że informacja jest po zalogowaniu się na konto. No to loguję się na konto, a tam nic. Żadnej wiadomości o zajęciu. Tyle ile mam na koncie tyle mam dostępnych pieniędzy czyli 100%.
Nie twierdze jeszcze, że to spam bo miesiąc temu zapłaciłem mandat 1dnień po terminie i może odsetki sobie naliczyli, ale czy najpierw nie powinno być jakiegoś pisma ? Kontakt z mlinią dopiero jutro będę miał.

Miał ktoś może podobną sytuację ?
#banki #finanse #mbank
  • 9
A nie miałeś kiedyś konta w Multibanku? Albo twój numer nie był podawany kiedyś przy jakimś koncie twojego ojca, mamy albo jakiegoś innego znajomego, krewnego?
@ZespolmBanku: @sirion-md @sirion-md: Przepraszam za zwłokę. Na infolinii powiedzieli, że nie widzą tu żadnego zadłużenia/zajęcia i zaproponowali złożenie wniosku o otrzymywanie wiadomości nie należących do mnie, co zrobiłem. Mam być informowany meilowo jak się zakończyło wyjaśnianie sprawy. Zależy mi na dowodzie od mbanku, że to faktycznie jest pomyłka abym był czysty tak dla świętego spokoju.
Pyali mnie czy posiadam jakieś inne konta w banku, ale zaprzeczyłem. Mam kilka rachunków, ale