Wpis z mikrobloga

@niech_ktos: Czemu wyzywasz innych od debili samemu będąc jakimś szurem zaściankowcem? Po twoich komentarzach do tych pytań widać doskonale, że przydałby ci się powrót do podstawówki i jakiś szybki kurs logicznego myślenia. Popierasz "wolnościową" partię, która jest tak wolnościowa, że jest przeciwko jakiejkolwiek aborcji, a jej czołowy przedstawiciel ma jakieś urojenia dotyczące tego, że Jezus jest królem Polski (zamiast dzień dobry - używa szczęść boże xD). Ja mam wrażenie, że ty
@Alex_mski: jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami to dostosowuję mój komentarz do poziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°) konfederacja jest wolnościowa przede wszystkim gospodarczo. a ideologicznie oddają głos Polakom.

każdy ma jakieś poglądy ideologiczne, i choć konfederacja jest oczywiście prawicowa ideologicznie i sama to podkresla, to nie chca narzucac tych pogladow innym. poogladaj sobie wywiady. sam Braun, najbardziej agresywny katolicki przedstawiciel tej partii jest np. za legalizacja marihuany,
a ideologicznie oddają głos Polakom


@niech_ktos: pod warunkiem, że są hetero katolikami i zgodzą się na intronizację Chrystusa na króla Polski. Resztę batożyć albo przynajmniej zakazywać im wychodzenia na ulicę.

Głosować na tych trollnościowców nadal lepiej niż na pis, ale to w większości nacjonalistyczne narodowe przygłupy z gwoździem wbitym w głowę.