Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do jaskini i
@blogger: Oczywiście ta po prawie może świecić aż do końca wszechświata, a ta po lewej przez 30 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ChochlikLucek: wuja prawda

Maglite 4D ma runtime 9h przy 4 bateriach D i dając 100 lumenów na początku a potem mniej wraz z wyczerpywaniem baterii

Tania Lumintop EDC25 na jedno 18650 świeci też przez 10, ale dając stabilne 180 lumenów.

¯\_(ツ)_/¯

tylko argumentu z
@WykresFunkcji
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie:

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz: 

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy