Wpis z mikrobloga

Już przed meczem z Niemcami widzialem, że zaczyna się pojawiać coraz więcej komentarzy debili, że #!$%@?, a teraz widzę kolejne tego typu wysrywy. Ja się pytam, skąd ten pesymizm? Pomijając już nawet nasz skład personalny, który jest jednym z najlepszych na świecie, to mamy doświadczenie, którego Slowencom brakuje, dodatkowo Polacy są przyzwyczajeni do grania przy publice, która nam nie sprzyja (np. mecze z Iranem u nich). Ja się pytam, #!$%@? mać, dlaczego mamy się bać tych Sloweńców? Dzisiaj Rosja zagrała bardzo słaby mecz, dlatego też przegrała, ale Słowenia nie grała nie wiadomo czego. W półfinale jesteśmy zdecydowanym faworytami.
#siatkowka
  • 8
@r3pr3z3nt: Piłkarze też tak myśleli lecąc do Lublany wygrać kolejny mecz a tu klops... Swoją drogą jakim cudem dwumilionowy mały kraj potrafi stworzyć solidne reprezentacke zarówno siatkówki, jak i piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie i piłki ręcznej. Poza siatkówka i może koszykówką pokonaliby nas bez problemów.
@Uchodzca_Z_Polski: Właśnie o to chodzi, że piłkarze tak myśleli i zebrali #!$%@? [wiedziałem, że tak będzie - specjalnie nie oglądałem meczu]. Siatkarzy to od piłkarzy różni, że mimo wyników, do każdego meczu podchodzą tak jakby to miał być ich ostatni. Dwa, że to turniej, i tutaj przegrana eliminuje, piłkarze grają eliminacje do tego na co nie chcą jechać.

Słowenia musi mieć dobrą szprycę... ;]