Wpis z mikrobloga

Zagłosuję zgodnie z sumieniem, na PSL. Jedynie Konfederacja i PSL chcą likwidacji przymusowego ZUS dla przedsiębiorców, to powinno być najważniejsze dla środowisk #biznes i #firma . PSL powiedział, że nie będzie koalicji z nikim, kto tego nie zrealizuje. Wiadomo, PSL to sejmowe grzyby, które robią to, co im się powie. Nie podoba mi się jednak szaleństwo w #konfederacja i mocny skręt w stronę katolickiego #!$%@?, a także komitywa z Ruchem Narodowym. Kolejna sprawa, jak tylko, o ile wejdą do sejmu, połowa posłów ucieknie do PiS. Znów, zamiast gospodarki, przewodnim motywem jest dokopanie #lgbt / turbo #chrzescijanstwo / fanatyczny nacjonalizm.

#polityka #wybory
prohackuser - Zagłosuję zgodnie z sumieniem, na PSL. Jedynie Konfederacja i PSL chcą ...

źródło: comment_sQm8vwy4e0kcSgiaJyKOm3bvIKOR5upR.jpg

Pobierz
  • 17
@szary_obcy: bo mają większe pojęcie o ekonomii i mogą sami zadbać o własne emerytury, powinien być wybór
płacisz - masz gównianą emeryturę
nie płacisz - co najwyżej masz paczkę żywnościową z MOPS (pokrycie z podatków PIT)
@czynastolatek: nie obchodzi mnie kogo łatwiej przekupić, obchodzi mnie teraz to, co sobą reprezentują
jestem ateistą i jestem za federalizacją UE, a nie nacjonalistycznym i ultrakatolickim #!$%@?

zagłosuję na tego, kto chce mi zrobić
@prohackuser: Mam podobnie, tylko jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji - bardzo szanuję wolnorynkizmy Konfederacji, ale cała reszta to ja #!$%@?ę (°° Nie jestem narodowcem, nie jestem katolem, nie jestem antyunijny (jestem uniorealistą parafrazując klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Na pewno się zawaham przy urnie.
@PfefferWerfer: ja raczej nie, przeczytałem ich programy, Koalicja Obywatelska, no kurde... podatki +ZUS mają wynieść 33%, a nie dzisiejsze 55+%, tylko to nie jest żadna konkretna propozycja, to tylko wyborczy slogan. Nie wiedzą co zrobić, żadnych konkretów. Lewica koncentruje się na ... dokarmianiu dzieci w szkołach, prawach LGBT, postulatach KODaków i to tyle, gospodarki zero. Stosunek PiS do przedsiębiorców jest znany, sorry, nie tym razem, ich propozycje to "łapcie 500zł na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jakie kłamstwa neuropisu? :D

@prohackuser: Neuropa i PiS stosuje podobną narrację wobec Konfederacji - że to szury, zamordyści, proepidemicy i ruskie onuce, stąd neuroPiS. Różnicą w tej narracji jest partia, do której mają się jakoby przenieść Konfederaci po wejściu do Sejmu - odpowiednio PiS i PO.
Wiadomo, że Konfederacja to nie jest żadna super partia, #!$%@?, ale narzekanie, że tam jest pan x i mojego głosu nie dostaną to trochę idiotyzm
@muzzykalny: Tylko gdzie jest ich podejście do gospodarki w tych wyborach? Największe skupienie się na tym było chyba w 2011 na kucowskiej fali KNP, w 2015 już jakieś flirtowanie z kibicami i lekko narodowe smuty, a w 2019 to już full-blast narodowcy, katole i anty-LGBT.

Co mnie jako osobę zainteresowaną gospodarką obchodzą takie tematy? Nie było nawet konkretnej deklaracji co by chcieli zrobić tylko slogany o nie-dawaniu się judeobolszewii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PfefferWerfer: @prohackuser: Tak, bo gadanie (aż do znudzenia) o dobrowolnym ZUSie, 0% PIT itd. to jest ideologia, nie związana z gospodarką XD
Nie wiem, jak wyglądał Korwin w 2015 i wcześniej, bo nie interesowałem się polityką, więc sorry, nie mam punktu odniesienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prohackuser: Dlaczego nie? Ja także oglądałem ich konwencję i wiem, o czym była mowa. Jeśli uważasz, że Korwin się zmienił przez te wszystkie lata, okej, nie będę się spierał. Ale nie gadaj, że w Konfederacji nie ma pomysłów na gospodarkę i że np. antyelgjebeciarstwo jest dla nich najważniejsze, bo to urąga Twojej ex-kuciwatości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mudmen: @prohackuser: Ja też chciałbym płacić 0 skladek i 0 podatku, ale ktoś musi budżet finansować. Likwidowanie ZUS dla przedsiębiorców i programistów15k to jest robienie polskiego systemu podatkowego jeszcze bardziej degresywnym - gdzie najbogatsi płacą stosunkowo najmniej.