Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Lewy, bo barwa cieplejsza. Ja korzystam z podświetlenia dopiero od zmierzchu, więc jak dla mnie mogłoby nie być śnieżnobiałego. Niestety w Touch Lux 3 mam tylko taki, ale jako że nie wychodzę poza 10% mocy, to jest OK.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Testowałem Paperwhite 3 i może był nieco szybszy od mojego Touch Luxa, ale mocno mnie zdziwiłeś, że jest też szybszy od nowiutkiego Touch HD 3. To byłoby rozczarowujące. Niemniej dla mnie czytniki bez fizycznych przycisków zmiany stron nie istnieją ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: Racja, kto co lubi. PB ma swoje zalety, to "żółte światełko" + legimi bajka.

Jednak no nadal to nie kindle. Każdy po prostu musi kupić według swoich preferencji. Główną funkcję spełniają: można na nich czytać :)
  • Odpowiedz
@socjologos: mam oba, dosłownie kilka dni więc nie wróżę z fusów.

Kindle jest szybszy, pocketbook owszem działa, ma wiele dodatków w tym legimi. Spełnia swoją funkcję. Nie jest jednak tak szybki jak Kindle bo łapie zawieszki.

Gdy się ocenia sprzęty, to dobrze być obiektywnym. Pocketbook to dobry czytnik pod względem funkcjonalności. Pod względem szybkości Kindle jest lepszy.
  • Odpowiedz