Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirki i Mirabelki z #warszawa! Pilnie potrzebuje ogarniętego #lekarz #dermatolog, który ogarnie mi gębę, bo już mi ręcę opadają. Google przeczesane pod kątem jednego wpisu, w którym jakaś Mirabelka powiedziała, że jej koleżankę uratował dopiero lekarz medycyny estetycznej, bo dermatologów to o kant dupy można potłuc. U mnie było generalnie znośnie z mordą, ale coś mnie tknęło, żeby się całkowicie wyprostować, a po ok. dwóch-trzech miesiącach kuracji limecykliną i klindamycyną mam syfy w miejscach, w których nigdy nie miałem i w dodatku jakieś takiej bardziej "wredne" i doprowdza mnie to, jego mać, do szału, bo lat mam już -dzieści. Nie chcę chodzić od znachora do znachora, każdemy płacić po x złotych i przede wszystkim truć się ciągle jakimś antybiotykiem. (,) Znacie kogoś kto ma naprawdę dobre wyniku w swojej pracy? #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna #lekarza #tradzik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
  • Odpowiedz