Wpis z mikrobloga

Hej mirki z #warszawa. Pytanie jak dojechac sensownie z lotniska chopina do warszawy centralnej? Apka jakdojade pokazuje mi linie S3 i RL. To rozumiem jakis pociag z pod lotniska? A jesli tak to jest tam gdzies mozliwosc kupienia biletow?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugluck: To są pociągi podmiejskie i bilet na nie jest tak sam jak na autobusy :). Z lotniska do centrum bilet na pierwszą strefę będzie okej.
@ugluck: wiem że pociąg istnieje, ale nigdy nim nie jechałem. Zawsze wybieram autobusy, zaraz przy wyjściu są normalne przystanki ZTM - po prostu łatwiej mi korzystać z autobusów miejskich, nawet jeśli to oznacza 10 minut dłuższą podróż.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SynGromu: No z tego co rozumiem to pociągami z Kolei Mazowieckich można na jednorazowe bilety jechać tylko RLką na trasie Lotnisko - Płudy, a na inne już tylko od dobowego w górę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugluck: możesz jeszcze wybrać s2 i wysiąść na początku składu na Warszawa Śródmieście i przejść trochę pod ziemią na centralny. Bilety są przy zejściu do stacji na lotnisku ale też co najmniej w pierwszym i ostatnim *wagonie*