Wpis z mikrobloga

rozumiem, jej #!$%@?, ale kara jaką powinien dostać to strzał w ryj raz albo i dwa. Ale widać, że koleś nie spodziewał się, ze nie ma pod spodem stanika czy podkoszulka i że był w ogromnym szoku bo miało być zabawnie... nie wiem co miał na myśli ale widać ze nie zrobił tego z żadną perfidią. Pijany, w wirze zabawy nie przemyślał dobrze tego i wyszło słabo ale nie zasługuje na jakiś lincz bo alkohol to gówno i otępia.
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
@corryand wyobrażasz sobie taką akcję wśród znajomych ? Podchodzisz do kumpeli i rozgrywasz jej koszule i jej cycki widza wszyscy wokół ? Jak miała mu dać w twarz ? Z tymi gołymi cyckami ? Wiedza że są w telewizji i że są pewne zasady w towarzystwie których się przestrzega. Piszesz że Nie wiedział że nie miała stanika ? A dlaczego miałaby go mieć ? Ktoś ją do tego zmusił ? #
  • Odpowiedz
@rocamoya: a mało takich akcji było za młodego, że laski czy koleś kolesiowi pociągnął za spodenki nad jeziorem czy gdziekolwiek i się okazało ze albo miał pod spodem slipy albo nie? i tu już wszystko ok i tylko beka? wiadome, że to przykre i nie zasługuje na śmiech tylko na opieprz i liścia i myślę, że to wystarczająca nauczka by następnym razem tak nie próbować. Na jego twarzy był ewidentny
  • Odpowiedz
nie zrobił tego z żadną perfidią.


@corryand: jak nie #!$%@? xD podchodzi, szarpie koszulę i to nie jest perfida? Nawet jeśli miałaby stanik, to to jest grubo poniżej jakiegokolwiek poziomu. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w moim gronie przyjaciół i kumpli ktoś #!$%@?ł coś takiego, a tu typ zrobił to niejako obcej babie (bo tydzień to jeszcze #!$%@?, nie znajomość) przy niejako obcych ludziach
  • Odpowiedz
@marv0oo: był napruty nie wiemy jaki tam proces myślowy się toczył, na trzeźwo pewnie by tak nie postąpił - oczywiście nie ma pewności, trzeba obserwować czy to się powtórzy. Ja ogólnie jestem zdania, że i tak wielka tragedia się nie stała i tak jej cycki krążą w necie i się mocno zaskoczy jak wyjdzie z bb i że to nie ta akcja będzie dla niej upokorzeniem
  • Odpowiedz