Wpis z mikrobloga

Skończyłem wątek główny w Sleeping Dogs i przyznam, że gra jest naprawdę niezła. Ostatni misja fabularna trochę kupy się nie trzyma, ale poza tym wszystko ładnie składa się w całość. Ogólnie zakończenie jest takie, że i drugą część można by zrobić. Najsłabszą stroną gry jest strzelanie, a raczej system chowania się za osłonami, który często daje ciała, za to bijatyki pierwsza klasa, szczególnie po odblokowaniu kolejnych ciosów. Jakby się ktoś zastanawiał czy warto zagrać, to moim zdaniem jak najbardziej.

#gry #sleepingdogs
  • 20
@SatanD: No to tym wierceniu w kolanach powinni zrobić misję, gdzie cichaczem uciekamy i idziemy gdzieś do doktora, aby nas połatał trochę, bo tak to zabijamy dwóch gości i nam zdrowie wraca na max. Podobnie to jak Lee wygarną z szotgana. Wiem, że to tylko gra, no ale ludzie oberwać z dwóch metrów to jednak przesada ;). Samo zakończenie mi się podobało.

@GoldBackUP88: ;)
@histeryk_13: -.- "Nie nie grałem" . To chociaż wbij na tego youtubka i obejrzyj? W SD jest sztuczny, tak jak w Asasynach. Overgrowth BIJE NA ŁEB wszystko inne. Jak powiedział Wonziu: "Kilka lat temu może by to robiło wrażenie, ale nie dziś".
@damianpiwowarski: Wonziu to hispter i tyle ;p Każdemu się podoba coś innego, mnie system walki w SD się podoba i mam gdzieś, czy jest on rewolucyjny czy nie, jest po prostu dobry. Gra naprawdę zaskoczyła mnie na duży plus, a jak się komuś nie podoba, to ja już nic na to nie poradzę, każdy ma swój gust.