Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wódka w piwnicy czasami potrafi pomóc. Przemyślałem sobie kilka spraw i stwierdziłem, ze w koncu w tym tygodniu zbiore sie na odwagę i zapiszę sie do psychiatry. Kiedys bylem dynamiczny i szczęśliwy ale kilka kłód spadlo mi pod nogi i moje życia stracilo jakikolwiek sens. 3-letni toksyczny związek, przez ktory utraciłem również przyjaciół + 2 lata palenia hehehuany + utrata fajnej pracy, w ktorej sie realizowałem i dobrze zarabialem (4,5k netto)... odebrało mi chec do życia. Teraz w wieku 26 jedyne co mam to mieszkanie z rodzicami, gówno praca za 2,1k netto i zabijanie czasu z przegrywami na discordzie grajac w pubga. Mam nadzieję, ze albo te leki mi pomoga albo pozostaje mi się wyhuśtać bo takie zycie to nie życie tylko wegetacja.
#gownowpis #przegryw #wyjsciezprzegrywu #psychologia
Pobierz TakeshiHitano - Wódka w piwnicy czasami potrafi pomóc. Przemyślałem sobie kilka spraw...
źródło: comment_bKTYAZZKAuGlUypBq7Us4Hb8EALv5kSv.gif
  • 9
@TakeshiHitano ile lat temu byłeś dynamiczny i szczęśliwy? Kiedy i dlaczego straciłeś pracę? Skoro zarabiałeś te 4,5k to myślę, że nadal masz predyspozycje, żeby wyciągać podobne stawki w innym miejscu pracy?