Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie, że nikt z wykopowych zwolenników Konfederacji nie widzi nic złego w tym, że ich idole chcą całkowitego zakazu aborcji. Było, kuźwa, wałkowane tysiąc razy na tym portalu jaki to kretyński postulat, ale nie, to nic złego. Czytam znaleziska o Konfie i w komentarzach wszyscy szczęśliwi jakby znaleźli perfekcyjną partię.
Serio, k---a? Serio? Zamordyzm światopoglądowy to sprawy nieistotne dla "wolnościowców"? Liczy się tylko benzyna po 3zł?

#konfederacja #korwin #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #aborcja
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeraża mnie, że nikt z wykopowych zwolenników Konfederacji nie widzi nic złego w tym, że ich idole chcą całkowitego zakazu aborcji.


@Legio_VI_Victrix: ja widzę. Jestem zwolennikiem utrzymania obecnego kompromisu.
  • Odpowiedz
@Legio_VI_Victrix: Rozbawiles @denzelkowal, bo on wie, że nigdy partnerki nie będzie miał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Biednych ludzi interesuje tylko hajs. Sprawy światopoglądowe są, niestety, domeną elity, bo tylko ona zwyczajnie może sobie pozwolic na myślenie o takich rzeczach. Nie dziw się, że przegrywy i inne spierdoxy znaleźli sobie
  • Odpowiedz
@kk87ko0:

Przecież PiS też tego chciał


PiS póki co boi się odgrzać ten temat i udupia krążący projekt ustawy, jednak niepotrzebny nikomu jest dodatkowy impuls w postaci Konfederatów z tym postulatem w sejmie
  • Odpowiedz
XDDD


@denzelkowal: tutaj nie ma co się śmiać. Tutaj nie tylko chodzi o gwałty czy jakieś choroby, ale ktoś po prostu nie będzie chciał lub mógł mieć to dziecko. Zawsze ktoś może oddać dziecko, ale też może się znaleźć patola co wyrzuci to dziecko lub po prostu zabije.
  • Odpowiedz