Wpis z mikrobloga

@astri: W Hiszpanii dawno domagali się jego zwolnienia, nawet po podwójnej koronie, brakowało mu stylu, gdy w polsce mówili, że kibiców #!$%@?ło, bo wygrał podwójną korone i powinno dać mu się szanse, szczególnie ,,footroll" z yt, który teraz błaga o jego #!$%@?, ehh te polskie dziennikarstwo, piłka nożna i wszystko co związane z polskim futbolem jest zacofanym ścierwem
@lanadel96: dokładnie, pamiętam jak na jakiejś piłkawkowej grupie bronili go, że to wina piłkarzy. XD Jeszcze chwalą Bartomeu, który wydał z 350 mln na klapy finansowe i dopuścił do odejścia gracza z TOP3 XD
@nexetpl: nie powiem Ci teraz kiedy tak mówił, gdyby mi zależało to bym go teraz poszukał, ale to był okres kiedy Barcelonie nie szło dobrze, ale mimo wszystko wygrywali, coś jak Brzęczek i Polska w Grupie EL ME 2020, pamiętam jeszcze wielu dziennikarzy, którzy w Polsce go bronili, po czym wchodziłem na hiszpańskie prasy, a tam były same powody, dla których valverde powinien opuścić Barcelone, gdy jak wspomniałem w Polsce bronili
@astri: no nie pamiętam, na pewno po 2:1 z Valencią już go bronić nie chciał. Imo 4:0 to wina piłkarzy, to jest #!$%@? niepojęte, jak te wielkie gwiazdy światowego futbolu nie były w stanie skonstruować składnej akcji, a jak już Messi konstruował, to ktoś musiał #!$%@?ć