Wpis z mikrobloga

Mam dylemat pomiędzy 11 a Xs. Obecnie na allegro możemy dostać Xs w cenie 11 ze sklepu. W 11 odrzucają mnie grube ramki i uczucie chińskiej zabawy w dotyku. Za to mamy lepszy procesor i tryb nocny w aparacie. Robiłem test porównawczy ekranów i nie dostrzegam znaczącej przewagi OLED. (Być może w sklepie było zbyt jasno) Porównywał ktoś z Was tryb nocny w 11 z aparatem Xs? Jest znacząca przepaść? Jakie jeszcze cechy wyróżniają 11 na tle Xs? Chyba tylko aparat może mnie przekonać do 11.

Póki co bardziej przymierzam się do Xs. Leży lepiej w dłoni oraz ma ładniejsze plecki.

#apple #iphone #ios
  • 3
@perceid: z tymi procesorami to jest tak, że prawdopodobnie i tak nie wykorzystasz całej jego mocy i nie zauważysz różnicy w działaniu. Różnica pewnie jest jakbyś porównał 6 i 11. Ja mam 8 i jak się bawiłem tymi nowymi w sklepie to nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy w prędkości czy płynności.
z tymi procesorami to jest tak, że prawdopodobnie i tak nie wykorzystasz całej jego mocy i nie zauważysz różnicy w działaniu.

@pekak: X nie dostał już dwóch nowych ficzerów przez słabszy procesor (ARKit3 i nagrywanie z dwóch aparatów jednocześnie), więc odczujesz różnicę bardzo szybko moim zdaniem.