Wpis z mikrobloga

Tymczasem papa Stroll w padoku: mamy Kubicę skuhwysyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

As for Kubica, the word is that he will move to Racing Point as a third/reserve driver.

Team owner Lawrence Stroll, the Canadian billionaire who saved what was known as Force India from financial collapse in the summer of 2018, is going around telling other senior figures in F1 that the deal is already done, although Racing Point were unable to confirm it.

Plotę zapuścił Endrju Benson z BBC, znany ze stałej Bensona.

#f1 #kubica
  • 24
  • Odpowiedz
@njeee: Szkoda, że nie Alfa/Haas, ale najwyraźniej Racing Point oferuje jak największą/najtańszą liczbę piątków podczas weekendów GP + pewnie jakieś testy przed/międzysezonowe. Zawsze dobra opcja i wskoczenie gdzieś na 2021 przy kompletnym resecie przepisów. Ps. Nie wyskakiwać mi tu z wiekiem, bo Pan Raikkonen jest starszy 5 lat od Nasha.
  • Odpowiedz
@dominn1234: ale Pan Raikkonen nie miał ośmiu lat przerwy, wiec porównywanie ich wieku nie ma żadnego sensu. Juz widze jak zespoly będą się bić o 36 latka (za rok) który przez ostatnie 8 (czy 9?) lat przejeździł jeden sezon w F1
  • Odpowiedz
@TheBestThing: Renault nie dałoby sobie spokoju, gdyby nie dostali w pakiecie z silnikami Sainza. Nowi juniorzy z F2 niekoniecznie muszą zdobyć superlicencję i niekoniecznie mogą mieć wsparcie finansowe z Orlenu. Ja nie wykluczam niczego, bo to zmienny i dynamiczny świat - ty z góry wykluczasz temat i nara. Skoro nara, to nie komentuj i żyj sobie z tą myślą.
  • Odpowiedz
@dominn1234: Bo #!$%@? głupoty. Dostali Sainza? Owszem i sprzedali taniej silinki. Mogli sprzedać po wyższej cenie i miec Kubice. RB nie było gotowe na Honde wiec i tak by kupili te silinki. A w treningach to sie juz pokazal w Williamsie rok temu i jakos zainteresowania brakowało.
  • Odpowiedz
@dominn1234: Widze, ze gadka jak z debilem. Trzymalem kciuki i cieszylem sie jak wrocil. Oczywiscie gdyby nie Orlen to zadnego powrotu by nie było ale juz mniejsza o to. Mam gdzies jak to sie skonczy, bo ogladam F1 głownie jako kibic Ferrari a nie RK. Ale warto niekiedy pomyśleć i spojrzeć z szerszej perspektywy
  • Odpowiedz