Wpis z mikrobloga

@darkelf: ja np. sprzedałem wszystkie bitcoiny w grudniu 2017 roku i nie narzekałem ¯\_(ツ)_/¯ to jest po prostu kwestia kto jak traktuje bitcoina i inne kryptowaluty, jeżeli uważa że bitcoin czy inna kryptowaluta zastąpi fiata to faktycznie coś jest nie halo, ale jeżeli traktuje to wszystko jako spekulację to nie widzę w tym nic złego
  • Odpowiedz
@darkelf: Tak, są. Ja. W 2009 - 2010 (o ile dobrze pamiętam) - zachęcony przez kumpla kupiłem BC za całe $10 (kosztowało to - o ile pamiętam: $0,65). Jak dobiło do $80 to sprzedałem i spieniężyłem zysk. Czułem się wygrywem stulecia. Czas pokazał, że trzeba było zgolić brodę, tak sobie w nią plułem. Ale, z drugiej strony, nikt mnie wtedy nie oszukał.
  • Odpowiedz
@darkelf: Glos głupiego człowieka. Kupiłem BTC w czerwcu 17, za prawdziwe pieniądze. Płaciłem po 2k$ za 1BTC. W listopadzie 17tego uznałem, ze fajnie by było cos z tego mieć, przypadkowo BTC był po 13k$ za1BTC, sprzedałem wiec część i poleciałem za to na miesiąc do Azji. w 2018 BTC mocno spadł, w 19tym nawet do 3k$, trudno co zrobić, miałem tylko 50% zysku z mojej inwestycji. Uznałem, ze jako debil dokupię
  • Odpowiedz
@darek-jg: są, ci co w porę nie sprzedali- na poważnie. Popatrz na wykres ceny BTC, w odniesieniu do dzisiejszej ceny w dziesięcioletniej historii btc stracić można było tylko kupując w ciagu ok 3 msc na przelomie 2017/2018, w kto kupił w pozostałych 117tu miesiecach zarobił.
  • Odpowiedz
głupsi ludzie niż ci, ktorzy kiedykolwiek zapłacili prawdziwymi pieniędzmi za


@darkelf: Ja to widzę całkowicie odwrotnie. Dziwi mnie że są ludzie którzy trzymają gówniane inflacyjne fiaty oparte na długu i wierzę że zarządca nie #!$%@? gospodarki na tyle, żeby nie stracić w chwilę majątku. Historia pokazuje co jakiś czas że te fiaty są gówno warte, niebezpieczne i nigdy żadne nie są w stanie wytrzymać w dobrej kondycji kilku dekad bez konkretnego
  • Odpowiedz
ja np. sprzedałem wszystkie bitcoiny w grudniu 2017 roku i nie narzekałem ¯_(ツ)_/¯


@taksanski_widelec: Brawo! Pewnie 17 grudnia. Za to razem z reszta shiciarzy jesteście pewni że wszyscy maxymaliści kupowali w grudniu 2017... Cholera, jaka giełda? Pewnie to ty mi sprzedawałeś! (°°
  • Odpowiedz