Wpis z mikrobloga

Wszyscy na reddicie piszą jak to Kieliszkowski niesamowicie poprawił martwy pod względem technicznym, wykonując 4 powtórzenia na 365kg, czyżby przypadek( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@Darksed: Jeżeli ktoś mu w tym naprawdę pomógł to myślę że Mateusz o tym wspomni :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No i skoro nie było progresu to można wywnioskować że mu nie pomógł, przecież nie będzie wygłaszał "Andrzej Wodyn Roszkowski nie pomógł mi w martwym ciągu" xDD więc nie wiadomo czy będzie mówił o Sebie. Można wywnioskować za to że skoro razem pracowali i jest tego efekt w postaci poprawy martwego ciągu to znaczy że mu pomógł. Wiem że jakby to był Simmons łatwiej byłoby ci się do tego przyznać
  • Odpowiedz
No i skoro nie było progresu to można wywnioskować że mu nie pomógł,


@Darksed: Ale sam o tym mówił, kilka miesięcy temu był zapytany w q&a.

Ja jestem jednak pewien że on czerpie wiedzę z wielu źródeł, wiele osób mu coś tam na pewno doradziło... Ale jak widać nikt w takim stopniu aby to miało realnie wpływ na wyniki i tyle.
Bo wiesz jeżeli ktoś by mu rzeczywiście pomógł doradził coś
IntruderXXL - > No i skoro nie było progresu to można wywnioskować że mu nie pomógł,
...
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Piszesz tak jakbyś go w jakimś stopniu znał w co wątpię xD Nie wiesz jaki to typ osoby bo pewnie nie zamieniliście słowa. Zarówno ty i ja domyślamy się jak może być i są to różne przemyślenia, wiemy jedynie że jego martwy się poprawia. Tak jak w komentarzu napisałem że to jest bait bo akurat wpasuje się w to co pisaliśmy wcześniej xD
  • Odpowiedz
@Darksed: Wiele ludzi może źle odbiera to co piszę... Ja nie neguje wiedzy jednego czy drugiego trenera, osiągnięć jednego czy drugiego.
Po prostu stwierdzam fakt że nie mamy światowej klasy ekspertów.

I ujmę to inaczej, nie ma w PL osoby u której mógłbym się zgłosić po prowadzenie i robić większe wyniki, progresować szybciej niż robię to sam.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Przyjmując że jednak to dzięki niemu poprawił ciąg, czyli u jednego z najlepszych obecnie strongmanów nie czyni go światowej klasy trenerem? Wodyn żeby mieć 5 poziom PICP też musiał wykazać że był trenerem mistrza świata, w jego wypadku akurat Grabowskiego, mistrza świata IPF w sprzęcie w kategorii +125. Nie przypominam sobie żeby ktoś od Simmonsa miał jakieś osiągnięcia na IPF, bo nie ma #!$%@? żeby ich siady tam zaliczyli xD
  • Odpowiedz
heh lol zapomniałeś o sobie, nie bądź skromny


@Mam_wiecej_niz_13lat: Cóż to nie moja wina że większość nie potrafi czytać ze zrozumieniem, myśleć logicznie. Ja tylko często zauważam i komentuję luki, braki u innych, rzeczy które stoją w sprzeczności do tego co mówią prawdziwi eksperci.

I tutaj ludzie odbierają to za moje wywyższanie się i wybujałe ego LOL.
  • Odpowiedz
Nie przypominam sobie żeby ktoś od Simmonsa miał jakieś osiągnięcia na IPF, bo nie ma #!$%@? żeby ich siady tam zaliczyli xD


@Darksed: Nie no proszę Ciebie, teraz to odleciałeś, nawet nie porównuj takich osób. Z Simmonsem można się zgadzać lub nie, ale faktem jest to że on zmienił cały trójbój, jego wpływ na ten sport jest większy niż kogokolwiek innego.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nie odlatuję, Simmons ma swój multiply który się sprawdza w multiply. wyjaśnij mi dlaczego jego zawodnicy nie startują w największej federacji trojbojowej w której zasady są najbardziej restrykcyjne? Jestem pewien że bez Simmonsa nadal miałbyś Sheiko który sprawdza się tam zdecydowanie lepiej xD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nie obchodzi tych którzy lubią sobie skracać siady xDD Najlepsi,? to kto od Simmonsa aktualnie robi wyniki w raw? Z chęcią poczytam jak masz ochotę napisać o tym co dodał do trójboju
  • Odpowiedz
najlepsi tam nie startują


@IntruderXXL: np Ray Williams który siadł RAW sleeves 490kg albo Ksiek Wierzbicki który pociągnął 420kg w kategorii 105 xD a lista jest długa
  • Odpowiedz