Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

Mam do Was pytanie. Mieszkam z moim chłopakiem, jesteśmy juz razem ponad 5lat. Przy czym mieszkamy razem tylko do końca października, bo konczy nam sie umowa na mieszkanie i on tez jedzie dalej w delegacje. Od razu powiem że od dłuższego czasu nie układa nam się najlepiej, nie sypiamy ze soba ponieważ chłopak nie chcę, jest bardzo obojętny jezeli chodzi o moją osobę. Nie przeszkadza mu zeby mi powiedzieć, że nie jestem dla niego ważna i nie chce spędzać ze mną czasu. Odpowiada tak tylko jeżeli zapytam. Wczoraj był ze znajomymi, miał nie wracać na noc, ja powiedziałam co o tym myślę i tyle. Nie pisaliśmy już dalej tego dnia. Wrócił jednak na noc do mnie normalnie ale ja już spałam, nie chciałam z nim rozmawiać. Dzisiaj powiedział mi że w weekend idzie na urodziny do kolegi bo go zaprosił a dokładnie powiedział tak: "urodziny kolegi są ważniejsze niz siedzenie z Tobą i palenie głupa" potem zrobił normalnie dla nas sniadanie kiedy ja sobie jeszcze leżałam. Od razu powiem ze nie ide z nim bo tak było, jest i tyle w temacie. Co myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fafnucek: racja, gość ją spławia. pytanie tylko co wcześniej #!$%@?ła, że jej chłopak tak się do niej odnosi. Załóżę się, że OPka ma coś za uszami o czym "zapomniała" wspomnieć, "bo tak.. i tyle w temacie"