Wpis z mikrobloga

@CapoDiPtakMuzzapi na każdego Polaka co dobrze coś umie into programowanie , przypada 100 hindusów 200 Chińczyków co umieją to jeszcze lepiej. Skączcie #!$%@?ć te bajki o polskich super zdolnych programistach, bo śmiac i płakać się chce ze dziele zawód z takimi specami jak ty
  • Odpowiedz
@Nicescroll: Ziom, współpracowałem zarówno z hindusami, jak i z chińczykami (z nimi więcej). Dwie najgorsze nacje do współpracy ever. Hindusi piszą kod na poziomie małpy (i to nie jest wrzutka rasowa), a u chińczyków na jednego programistę trzeba zatrudnić jednego opiekuna który będzie mu tłumaczył na bieżąco wymagania, bo za Chiny (xD) nie przyzna się, że czegoś nie rozumie i będzie mówił "yes, yes, understand" po czym zaprogramuje ci coś
  • Odpowiedz
@Nicescroll: polska nie jest wcale jakaś super, fakt. Ale to co mamy dobre, to w cenie hindusów mamy lepszą mentalność, hindusi robią tylko to co wprost im się powie, a polaczki to co trzeba, przykład z życia - zlecili kiedyś od nas testy chinczykom, sprawdzili wsio to co było opisane, okazało się że wszystko jest okej, po czym u klienta nie działa główna funkcjonalność, pytanie do Chińczyków czemu nie sprawdzili
  • Odpowiedz
a u chińczyków na jednego programistę trzeba zatrudnić jednego opiekuna który będzie mu tłumaczył na bieżąco wymagania, bo za Chiny (xD) nie przyzna się, że czegoś nie rozumie i będzie mówił "yes, yes, understand" po czym zaprogramuje ci coś zupełnie innego


@Ld93: to jest te legendarne chińskie "zachowanie twarzy". Chińczyk za nic nie przyzna ci że czegoś nie wie, albo nie potrafi, a jak to na nim wymusisz, lub udowodnisz
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: no tak, tak, wiem że wynika to z ich kultury, ale i tak nie da się nie zdenerwować jak już nauczony doświadczeniem dopytujesz się go 10 razy punkt po punkcie czy wszystko jasne i przysięga ci, że wszystko zrozumiał a potem wysyła wszystko pomieszane. Zresztą właśnie moje wejście do świata IT to było bycie opiekunem chińczyka, który siedział w pracy tylko po to, żeby go pilnować i każdy chińczyk
  • Odpowiedz
@boryspo gówno wyjaśnił przedstawił w tylko swój punkt widzenia ja na przykład pracowałem z Hindusem z przy oprogramowaniu kuchni holetlowej. Robiliśmy model ml do rozpoznawania mowy oraz odpowiedniej reakcji na komendy pomimo że w ml siedzę już jakoś czas i myślałem że wiem na tyle dużo ,ze mogę uczuć innych sam wiele się od niego nauczyłem. Takie teksty jak twoje i tego wyżej tylko i wyłącznie pokazują tylko tyle że jesteś
  • Odpowiedz
@Nicescroll: ty też gówno wyjaśniłeś i przedstawiles tylko swój punkt widzenia, ja kodze dla Szwajcarów i narzekają czasami, że dlugo czekaja na change requesty, bo nie odrywamy co chwile zespołu od innych zadań, ale w prywatnej rozmowie na kolacji przyznali, że w porównaniu z hindusami jesteśmy dużo lepsi w kluczowych właściwosciach wspołpracy takich jak m.in responsywność na czeste zachcianki klienta wiec skończ już się produkować bo to nie na temat
  • Odpowiedz
@taraqui bo nie kalaszcze z wami dla polskich programistów i nie popadam w samo zachwyt z uwagi na to, ze wiem że są ludzie z większa wiedzą czy umiejętnościami odemnie , czy dlatego że swoje zdanie przedstawiam. Jakoś nikogo nie obrażam, pomimo tego, to ja jestem bucem. To kim ty jesteś.
  • Odpowiedz
na każdego Polaka co dobrze coś umie into programowanie , przypada 100 hindusów 200 Chińczyków co umieją to jeszcze lepiej. Skączcie #!$%@?ć te bajki o polskich super zdolnych programistach


@Nicescroll: Urząd dane z dupy.
Nikt tu nie mówi, że Polacy zajebiści. To po prostu Hindusi są #!$%@?.
  • Odpowiedz