Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #mechanika

Mirki kochane POMUSZCZIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej se kurła nie kupiłem moto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znalazłem se innego kandyta niz FJ1200 na pierwsze duze moto po 125 - KAWASAKI KLE500(KLEKOCIK)
Oczywiscie oferta cebul deal, trochę wymęczony wizualnie, licznik w milach, nie kopci(para poleciała przez kilkanaście sekund.. 5 stopni), ale zawsze jest jakieś ale!

Przyjechałem moto zimne i... #!$%@? przez 3 min nie chcial odpalic - kiedy wreszcie zagadał to na wolnych zdycha.
Silnik chodzi tylko kiedy lekko odkręcisz manetkę i tak trzymasz - puszczasz to gaśnie, moto raczej pali na 2 garki, długo stał.
Ostatnio jeżdżony miesiąc temu.

Moje pierwsze spostrzeżenie - uuuu somsiadowi gaźnik #!$%@?ło, dlatego #!$%@? nie ma wolnych...

Rocznik 95 - 2000 Polskich monet, zarejestrowany, ubezpieczony - bez przeglądu

Ma ktoś może klekota?
  • 9
@maks112: Ostatnio ogarnialiśmy ze znajmym mechanikiem ten przypadek, moto stało 3 lata, regulacja gaźników, wymiana świec a po 2 tygodniach wymiana okablowania po od długiego stania coś mu się zaczęło #!$%@?ć w stykach - i jeździ jak złoto :D. Koszt operacji wyszedł chyba z 1,2k - ale wiadomo, co moto to inaczej.
@Just_Doesnt_Know: @amath: @trynki96: Byłem teraz u typa i próbowałem pojeździć na ciągłym gazie bez wolnych obrotów - juz po 2km przestał zdychać i zaczynał jakoś pracować na jałowym bez gazu.

Moc raczej ma -- rwie do przodu ładnie, trochę dziki jest, cos piszczy w momencie kiedy przyspieszam i szarpie gaźnik... Jedzie prosto, nie sciąga na żadną strone - mozna puscic kiere i "szimy" nie było
i linka od gazu
@gringo_z_Lukowa: TO ma być pierwsze moto na kat.a które chce zrobić w tym/początek przyszłego sezonu
Oczywiście chce wydać jak najmniej, jakie tam zdolności mechaniczne mam.

Nie mam sprecyzowanego budzetu, czy rodzaju - obecnie miałem małego czopera 125

Moto potrzebne mi do lasu na ryby, ale jak mi sie zachce jebnąć wycieczkę 150km po szosie to ma jechać!
Czoper ledwwo rade dawał na polnych drogach(dojazdy do jezior).

I dlatego z FJ1200, które