Wpis z mikrobloga

@Nild: chodziłem do dobrego liceum i miałem średnią poniżej 4, a maturę zdałem bardzo dobrze, dużo lepiej niż koleżanki i koledzy, którzy brylowali ocenami w technikach i słabszych liceach. #!$%@? warta jest ta cyferka, równie dobrze może odzwierciedlać sympatie nauczyciela.
@Pan_Jerzy: Bez kitu. W liceum na przedsiebiorczosci trza bylo zrobic biznesplan. Jako, że w tamtym czasie siedziałem w grafice, to #!$%@?łem go perfekcyjnie. Wszystkie info, własne logo firmy, znaki wodne - cycuś glancuś #!$%@? 3-4 godziny pracy. Stawiała szóstki za dużo gorsze prace, a mi postawiła 5 argumentując, że nie mogłem tego zrobić samemu.

Średnia powyżej 4,2 w szkole średniej to bardzo dużo


@marek-kalka: to bardzo średnio. Na każde sprawdziany czy kartkówki uczyłem się dzień przed. zdawałem, bo jeszcze fizykę żeby się na studia dostać
@Nild: Oceny odzwierciedlają widzimisię nauczycieli, matura to w sumie egzamin na radzenie sobie w stresujących sytuacjach, a wiedze z studiów można sprawdzić tylko szczegółową rozmową.
@Nild: oceny nie moga byc benchmarkiem porownujacym uczniow roznych szkol/klas , ale tlumaczenie sebixow ze oceny nie sa wcale wazne bo to oni z przyry mieli same 2 a potem mature zdali na 99% jest idiotyczne. Drodzy Sebastiani, oceny okresowe swiadcza miedzy innymi o dyscyplinie i regularnosci. Te cechy sa istotniejsze na rynku pracy niz wasza seksowna inteligencja ktora i tak sie nie wykazecie na waszych podrzednych stanowiskach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: miałem podobną sytuację z matematyki. Często miałem #!$%@?, nauczycielka mówiła, że nie zdam z matmy i żebym nawet nie próbował.. na końcu okazało się, że napisałem prawie najlepiej. Po prostu wystarczyło odpowiednio wcześniej usiąść do tematu i tyle. Może miałem dobre predyspozycje bo w tamtym czasie już trochę programowalem ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: lol, matura z polaka na 100% a ocena na świadectwie 3 i to wymuszone bo wygrałem konkurs, więc z 2 musiała mi podwyższyć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nild: Przecież matura a oceny z przedmiotów to kompleks dwa odmienne światy.

Jedynkę można otrzymać na przykład za brak pracy domowej co jest już głupotą. No i #!$%@? że rozumiesz materiał. Rozwiązuj sobie jakieś śmieszne zadanka przez kilka godzin.