Wpis z mikrobloga

Nie wiem ale dla mnie to fake i wciąganie polaków w konflikt.. a duda naiwny pewnie już mlaska by wysłać pomoc w postaci polskich wojsk.. gwarancje bezpieczenstwa niech pis da ukrainie w postaci armii swoich działaczy partyjnych.. a nie szuka jeleni wśród polskich patriotów wojskowych... Przypomne że nasza delegacja w wilnie nie miała przypiętego kwiatu lnu.. o czymś to świadczy..

#ukraina #wojna #rosja
Kumpel19 - Nie wiem ale dla mnie to fake i wciąganie polaków w konflikt.. a duda naiw...

źródło: temp_file3025553129900689880

Pobierz
  • 25
@Kumpel19: jak czytam za każdym razem ukraiński wywiad to już wiem że dalej nie ma sensu, Budanow i ukraiński wywiad tyle razy się ośmieszył opowiadając jakieś brednie że nie warto se tym głowy zaśmiecać, a wojska nikt nie wyśle, a jeśli będą chcieli wysłać naszych chłopaków na proxy wojnę USA - Rosja to naszym obowiązkiem jest stanąć z nimi w jednym szeregu i iść marszem ale na Wiejską przepędzić to bydło
@Kumpel19: Wysłaliśmy tam z 300 czołgów, kraby, sraby i inną broń. Jakie masz wyjście? Rozłożyć ręce i prosić o wybaczenie? xDDD

Zachód nie wygra rękami Ukraińców. Myślisz, że komuś jest w smak, przyznać, że #!$%@? z Putinem?

Jak Ukraińcy nie dadzą rady, to i tak trzeba będzie się tam #!$%@?ć. A czyje terytorium od wieków jest miejscem zderzenia wschodu z zachodem?