Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 547
Mirki #chwalesie. Dziś odebrałem najwyższą odznakę dla honorowych dawców.
Tak się cieszę, 11 lat zleciało, ponad 24 litry krwi oddane. Wiele osób przez ten czas namówionych na oddanie. Wiele osób poznanych w trakcie różnych akcji terenowych. W oddziale pielęgniarki to takie dalekie dobre ciotki, które już dobrze mnie znają, z którymi można porozmawiać na każdy temat.

Dziewczyny i chłopaki, odddawajcie krew, ratujecie komuś życie!
#krwiodawstwo
grz3so_o - Mirki #chwalesie. Dziś odebrałem najwyższą odznakę dla honorowych dawców. ...

źródło: comment_MTv5lM61LEtuKoISIWGjUxz4prHMDxtg.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Red_Ice: Pierwszy raz był najlepszy ze wszystkich donacji. Bo każdy dba o ciebie byś się nie zraził do oddawania. Po oddaniu czułem się super, jakbym nie oddał tej krwi, zaraz po mówiłem, że mogę jeszcze raz oddać krew.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grz3so_o: od 30 litrów powinny być dodatkowe odznaki co 10 litrów bo później to się już nie chce liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) agratuluje
  • Odpowiedz
@grz3so_o: Też bym chciał zacząć oddawać krew ale nie wiem co z samopoczuciem po oddaniu. Miałem rok temu zabieg robiony na znieczuleniu miejscowym na głowie i trochę krwi mi ubyło a w trakcie słabo mi się zrobiło aczkolwiek nie wiem jaka to była ilość utraconej krwi. Pytam bo kto pyta nie błądzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grz3so_o > Ja tym bardziej jestem dumny z tej odznaki, że moja krew to B-, jedna z rzadszych grup. O to mamy tę samą grupę krwi! Ale ja mam narazie oddane 7 litrów, 21lvl, mam jeszcze czas :D
  • Odpowiedz
ch dawców.

Tak się cieszę, 11 lat zleciało, ponad 24 litry krwi oddane. Wiele osób


@grz3so_o: hej ja mam oddane 20l. Jest szansa by dostać takie odznaczenie jeśli nie jesteś w klubie hdk?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komentarze: Dokładnie nie wiem, ale coś koło roku minęło.
@Red_Ice: Każdy indywidualnie reaguje. Ja do tej pory nie miałem problemów. Jedynie po południu senny się robię, więc godzinka drzemki i jest ok.
@kostucha: Była oficjalna uroczystość na której nie mogłem być. Dziś byłem zaproszony przez Panią Dyrektor RKiK Lublin do siebie. Były podziękowania, wymiana zdań, wspólne zdjęcie i tyle. Ale i tak się cieszę z odznaki.
  • Odpowiedz