Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Kiedy tego w końcu zakażą. Robienie wybiórczego syfu w każdym możliwym mieście na następne kilka miesięcy bo zawsze ktoś nie podejmuje swoich mord. Zero przekazu, patrzcie, mam twarz i jestem numerkiem na liście. A tu jeszcze ledwo powiesili już fruwa. Wieszanie plakatów wyborczych niczym się nie różni od działania Seby który wyrzucił puszkę po harnasiu na trawnik. #wybory #patologia
white_duck - Kiedy tego w końcu zakażą. Robienie wybiórczego syfu w każdym możliwym m...

źródło: comment_DdgC6YTL85Rgj9ZgC0SF12AIHQMv2Oa8.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@white_duck mam lepsze, mimo że syf to potem nikt tego nie sprząta ( ͟ل͜) A wszystkie wyborcze gazety są ufundowane skąd? podatki tadam, bilbordy ba płotach, reklamy w skrzynkach, za wycieraczkami... jak tylko będzie po wyborach znowu całe to gówno dalej będzie wisiało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 52
@white_duck a jak zobaczę czyjąś mordę tysiąc razy to na pewno na niego zagłosuje, a i tak nie wiadomo jakie poglądy taka morda posiada, też nienawidzę tego śmietnika
  • Odpowiedz
@white_duck: W sumie po #!$%@? oni to rozwieszają. Świadomy wyborca powinien wiedzieć na kogo chce oddać swój głos a takie plakaty oprócz pokazania mordy i jakiegoś durnego hasła, które nie ma nic wspólnego z programem wyborczym nie wnoszą zupełnie nic nowego, czyli powinno się je zlikwidować. Tyle samo pożytku z tego jest co z jakichś wlepek i innych gówien rozklejanych przez kibiców. Do kosza z tym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@white_duck: władze samorządowe mogą tego zakazać.
Np. w Krakowie od tej kampanii zakazane jest wywieszanie dykt na słupach. No ale jednak to nie na rękę większości samorządców
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bmstr: I tak powinno być wszędzie, a nie jakiś spam na słupach, barierkach, drzewach i wszędzie gdzie się tylko da. Miasto nie powinno być darmowym miejscem na reklamę.
  • Odpowiedz
po #!$%@? oni to rozwieszają. Świadomy wyborca powinien


@Koloses: Ha ha, jacy głupi ci kandydaci, wydają dziesiątki tysięcy złotych na plakaty a przecież to bez sensu bo świadomy wyborca coś tam coś tam

Wyście się wczoraj urodzili? Po co w telewizji reklamy środków na erekcję, po co w radio spam grzybicą pochwy a w necie samotnymi babkami w twojej okolicy? Jakby nie działało to nikt by pieniędzy w to nie topił.
  • Odpowiedz