Wpis z mikrobloga

Robimy pianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Recenzja bezdotykowego dozownika do mydła w pianie od Xiaomi za mniej niż 50zł
Dzieci będą chętniej myć ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dozownik do mydła AD-1806 od Xiaomi Yupin z GearBest

12,19$ (ok 48zł)
Kod: GB082501

Dozownik do mydła AD-1806 od Xiaomi Yupin z Banggood

11.88$ (ok 47zł)
Kod: BGXW1188 lub BGOPXM11
Inne kody (12$): BGXV12A , BGXV1244 , BGXW122

Mam takie samo cudo w domu od ok 3mcy i polecam. Zwłaszcza, jak są dzieci w domu, ale nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw przychodzi w niewielkim pudełku, a w nim znajdziemy dyspenser do mydła i instrukcję. Dozownik ma 20cm wysokości, jest biały, a dolna część (pojemnik na mydło w płynie) jest zielony-przezroczysty. Produkt działa na 4 baterie AA (duże paluszki). Wkładamy je do środka i urządzenie dział. Możemy ustawić 2 tryby wyrzucanej pianki (więcej lub mniej) - przyciski są na górze dozownika. Na górnej części jest też czujnik, oraz wylew pianki. Urządzenie pracuje cicho. Do dolnego pojemnika o pojemności 250ml wlewamy mydło w płynie, rozcieńczone mocno z wodą (więcej wody niż mydła).

To tyle technicznych kwestii. Przejdźmy do sedna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podkładamy rękę pod dozownik, czujnik wyczuwa to i dzieje się magia( ͡° ͜ʖ ͡°) Tworzy się pianka i jest wyrzucana na ręce. Myje się nią bardzo dobrze, lepiej niż zwykłym mydłem.

Wideo

Zwłaszcza dzieci pokochały ten dozownik i dużo chętniej idą myć ręce. Także jak macie dzieci to obowiązkowy zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasu co prawda potrafią wziąć więcej niż jedną porcję pianki ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ważne jest tez to, że mydło - piankę dostajemy bezdotykowo, tylko podkładamy rękę, nie trzeba nic naciskać.

Podsumowując - polecam taki dozownik pianki do domu, bo za niewielkie pieniądze otrzymujemy wiele korzyści. Czy będzie to dokładnie to urządzenie czy inne podobne to zależy od każdego, też czy wizualnie mu pasuje. Wybór jest duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inne podajniki do mydła:

Xiaomi Mijia Dove Liquid Foam Dispenser

26.69$
Kod: vipupgrade8

Xiaomi Xiaowei X1

15.29$
Kod: AFfbG10

Różne dyspensery do mydła z GearBest

#gearbest #banggood #xiaomi #smarthome #sebeksspoleca #chinskiecuda #itemyzchin





sebekss - Robimy pianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Recenzja bezdotykowego dozownika do mydła w piani...

źródło: comment_vgNWYSyosO7UhX0V7a2Eb9cngBELXAIo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@sebekss:
1. Były Alfawise za 6.99/7.99 USD - ten sam produkt
2. Trzeba wysuszyć miejsce styku górnej części pojemnika z dolną częścią dozownika przed skręceniem. Inaczej woda może dostać się do baterii.
3. Im gęstszy płyn, tym głośniejsza praca. U siebie masz zbyt rzadki
Ogólnie dobry produkt, choć nie mam porównania do innych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n_____S no i w ogóle jakbys przeczytał, to byś zauważył, że to bardziej polecenie generalnie dyspenserów, nie tylko tego. Wskazałem kilka opcji.
! A moja pianka jest ok, to co na foto to młody bawił się długo i moczyl i dlatego taka rzadka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@radekrad to wg mnie te same produkty, to samo oznaczenie 1806. Obecnie jednak ten pod marką Alfawise jest chyba nawet droższy niż pod marką Xiaomi (który loga nie ma). Generalnie polecam takie dyspensery, nie tylko ten konkretny, tu wskazałem korzyści. W poście jest kilka innych opcji.
  • Odpowiedz