Wpis z mikrobloga

  • 16
W jednym się zgodzę z kucami, a mianowicie w tym ze bardzo złą praktyką jest pomijanie #konfederacja w debatach publicznych (jak i innych mniejszych komitetów).

Powinien powstać jakiś zapis, że telewizja - prywatna bądź publiczna - ma ustawowy obowiązek przynajmniej zaprosić wszystkie komitety, ktorym udało się zarejestrować listy wyborcze.

#neuropa #4konserwy #wybory
  • 26
  • Odpowiedz
@waro: Polskie dziennikarstwo jest na poziomie dziennikarstwa Bialorusi skoro takie rzeczy trzeba by było regulować ustawą. Można się z kimś zgadzać lub nie jednak pomijanie jednego lub kilku komitetów jest zaprzeczeniem demokracji. O tvpis nie wspomnę, bo to co oni wyprawiają to kryminał.
  • Odpowiedz
mianowicie w tym ze bardzo złą praktyką jest pomijanie #konfederacja w debatach publicznych (jak i innych mniejszych komitetów).


@waro: Tzn czemu? O NSDAP też byś tak napisał gdybyś mieszkał w Niemczech w latach 20? Izolowanie partii w której jest Braun który chce strzelać do dziennikarzy to według mnie pozytywne zjawisko. Zresztą ilość postaci i poglądów w tej partii szkodliwych społecznie jest wręcz zatrważająca.

Polecam poczytać o paradoksie tolerancji.
  • Odpowiedz
@Kabool Nope, zaden komitet, który ma w swoich strukturach ludzi zagrażających zdrowiu publicznemu nie powinien mieć dostępu do publicznych mediów, w ogóle do jakichkolwiek mediów, w myśl zasady "don't make stupid people famous".
  • Odpowiedz
@Agemaker: Właśnie dlatego należy ich pokazywać, niech ludzie ocenią czy są oszołomami czy nie. W systemie który Ty proponujesz za jakiś okres czasu, wartości które Ty uważasz za normalne ktoś uzna za "bandę wariatów i oszołomów" i nawet nie pozwolą Ci otworzyć ust.
  • Odpowiedz
@Agemaker: To dlaczego PIS PO PSL i SLD ma dostęp do mediów? Jeśli Konfederacja według ciebie ma takich ludzi "zagrażających zdrowiu", to już TYM BARDZIEJ pozostałe partie.

Widzę tak cię dupa boli o utratę większości PiS (tylko Konfederacja może im to załatwić), że aż popierasz komunistyczną cenzurę xD Przestań się kompromitować pisowski trollu.
  • Odpowiedz
@tururak: To są pomówienia typie i to z 2012 roku Nie dośc że popierasz cenzurę, to jeszcze na dodatek szkalujesz.

Druga sprawa: cenzura partii z powodu szeregowego kandydata na posła? To w takim razie KAŻDA partia wedle twojej logiki powinna być cenzurowana.
  • Odpowiedz
@Prylik akurat kto jak kto ale jestem pierwszy do #!$%@? pisu z rządu, ale tym samym jestem za #!$%@? z kraju wszystkich pomiotów typu Socha i spółka bo oni naprawdę zagrażają nam wszystkim, dlatego należy ich izolować od wszelkich mediów
  • Odpowiedz
To są pomówienia typie i to z 2012


@Prylik: To Braun nie chcę strzelać do dziennikarzy? A jak z 2012 to nie ma sprawy...

Druga sprawa: cenzura partii z powodu szeregowego kandydata na
  • Odpowiedz
@Agemaker: Ale Socha jest dalekim numerem na liście i nawet w przypadku przekroczenia progu się nie dostanie. Ona jest tam tylko po to, żeby zebrać głosy od antyszczepionkowców (których jest sporo), dla ogólnego wyniku partii. Sama się nie dostanie i może być cenzurowana (zresztą jestem pewny że sama partia by ją cenzurowała ;p)

Ale cenzurować całą partię? Mentzena? Dziambora? Wilka? Sośnierza?
  • Odpowiedz
@tururak: Podsumowując: Przestań się kompromitować. Popierając cenzurę (i szkalując przy tym cenzurowaną partię), pokazujesz jakim jesteś obrzydliwym komunistą. Zapraszam do Korei Północnej, tam ci będzie dobrze.
  • Odpowiedz
A chce? Nie przypominam sobie by kiedykolwiek chciał strzelać do dziennikarzy.


@Prylik: Załączyłem filmik wyżej...

Tak, to szeregowy kandydat. Nie jest prezesem partii

Jedna z jedynek występował w nazwie konfederacja Korwin Braun
  • Odpowiedz