Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Vaperki, potrzebuję porady przy nowym papierosie. Aktualnie smok qbox z górą v8 baby. No i potrzebowałbym coś z większą baterią i żeby grzałki się nie #!$%@?ły mułem po tygodniu. Ja zielonka w tym temacie i miło jakbyście mnie nie obsmarowali gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy #epapieros
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@sebameba palę v8 Baby. Samą baterię od razu odpuściłem, bo pół dnia i pod ładowarkę, powiem co może być dziwne i nie polecam takiego rozwiązania, ale wpakowałem baterie od iJusta2 :) Raz, że zalegała w szafce, a dwa, że mój Alien ma jakiś problem z przyciskiem do palenia. O dziwo iJust 2 ma już chyba że 3 lata i wciąż działa, a ludzie mówią, że się sypią. Poza tym Sticki nie zajmują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chael: wolę boxy, bo koledzy maja ijusty 3 patyki i mam beke jak nie mogą sobie postawić na stół bez #!$%@? tego podmuchem wiatru xd

M2 zazwyczaj grzałki, ale czytałem dzisiaj o tych meshach i mnie trochę to zaciekawiło.

Także czekam na opinie innych vaperów ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebameba: jako atomizer polecam kylin mini i grzaleczki tri core claptont 0.17 ohm od WOTOFO, w edymie całość do 100zł dostaniesz
Co do zasilania to @k3lt polecał ostatnio armour pro z szybką wysyłka z eu dość tanio to poczekam aż się on zjawi i wypowie, lub przejrzyj jego komentarze ;)
  • Odpowiedz