Wpis z mikrobloga

Takie #nikogo obchodzące żale odnośnie #upc

Wprowadzili nowe pakiety na internety, telewizje i tym podobne. Jako iż jadę już na bezterminowej umowie (bo nic ciekawszego nie było) zaciekawił mnie nowy pakiet internetu (bo korzystnie do tej starej).

Czy mogę zatem skorzystać z tego pakietu. NIE. Bo jestem abonenetem. Mają dla mnie "super" ofertę z tysiącem kanałów TV z których nie obejrzę ani jednego i innego nie. Jak chce nowe, to muszę rozwiązywać i potem na nowo. Czyli typowo dla wszystkich telekomów. Aktualny klient nikogo nie obchodzi., Koniec końców jak rozwiążę umowę i wezmę nową, wyjdzie na to samo, gdyby pozwolili mi od razu wziąć inny pakiet. Różnica tylko taka że trochę więcej klikania i przerzucania pismami.

Nigdy się nie nauczą...
  • 11
@tikej: No takie typowe. "Nie może pan skorzystać z naszej oferty umieszczonej na stronie". Tak żebym po prostu kliknął "wybieram", zamówił i zapłacił tak jak jest na stronie bez proszenia o żadne upusty. O nie, jako stały klient z idealną historią płatności mogę skorzystać jedynie ze specjalnie dla mnie przygotowanej oferty, która w żaden sposób mnie nie satysfakcjonuje, a to co jest w aktualnej ofercie UPC i owszem.

Wiem, gorzkie i
@Michal_aniol23: Nie rozwiązałem. Zostałem przy swojej umowie bezterminowej, bo nadal korzystnie. 250 mb na bezterminowej umowie za 60 zł. Mogę tak zostać i nie muszę na gwałt zmieniać, bo zasadniczo problemów z brakiem transferu nie odczuwam.

Zresztą ciekawa rozmowa z konsultantem. Pytam się co mam zrobić żeby dostać internet za 59 zł z podstawowymi kanałami TV jak mają na stronie (może być i na 24 msc), a chłop do mnie rżnie
@harcepan-mawekrwi: Ja dzisiaj załatwiłem sobie 300 mb/s za 49,99 zł bez zrywania umowy. Tylko chyba miałem inną sytuacje, bo umowa skończyła mi się jakieś 3 miesiące i rachunek podskoczył o 3 zł i teraz zobaczyłem, że jest opcja 49,99 zł umowa bez zobowiązań.. więc dzwonię mówię, że chcę zrezygnować, różowa się pyta z jakiego powodu. To mówię jej, że warunki kijowe i nowi mają lepiej więc mi się nie opłaca i
@harcepan-mawekrwi: to nie gorzkie żale, mam to samo, oferta dla obecnych abonentów jest ŻAŁOSNA. mam 6 lat umowę, zaproponowali mi ofertę droższą o 5 pln [ płace 110 pln ]. Żart. oferta dla zielonek 79 pln. wypowiedzenie wysłane ani brewka nie tykła.