Wpis z mikrobloga

2.0d to trochę muł.


@osdpl: 190KM w małym aucie ciężko nazwać mułem. Miałem przez chwilę takie w ciężkim X3 i dawał radę tylko przy mojej jeździe palił dużo. Z resztą zawsze można chipowć na 240 czy ile tam wychodzi
@xspeditor: Spalanie Proceed GT z 5.5Kkm to 9.4L/100km. Największą zaletą auta jest zawieszenie. Jak już pisałem, czuć rękę panów z BMW i porównanie do trójek jest na miejscu.
Gdybym nie wiedział, to bym twierdził, że auto ma hydrauliczne wspomaganie kierownicy - jest elektryczne i jest świetne.
Nienajlepszy jest automat - nie lubi zaskoczeń. Jedno przełożenie zmienia szybko ale dwa, przy redukcji, bardzo wolno. Nie mam dużego doświadczenia z doładowanymi silnikami benzynowymi
@TataBartusia: generalnie autem jeżdzę sam, ewentualnie z narzeczoną więc na miejscu nie zależy mi w ogóle. A to spalanie 9.4 to jest przy lekkiej nodze, czy tak umiarkowanie?
I tak hipotetycznie, jadąc 1000km z prędkością 150 po autostradzie, też udałoby mi sie takie uzyskać?

Obecnie mam także średni automat w Volvo, więc tego aż tak nie odczuje. Przepraszam że tak wypytuje, ale najlepiej jest zapytać użytkownika, a nie oglądać testy.
@TataBartusia: Dziekuje za informację,w takim razie nie ma się co przejmować spalaniem. Generalnie dla mnie ideałem byłoby, gdyby Kia wprowadziła na podstawie tego ProCeeda jakieś 2 dzrwiowe coupe, bo kombi mi nie potrzebne. Ale w tej kategorii cenowej nie ma konkurencji.
@xspeditor: Olej BMW, Proceed ładny i ten silnik daje rade. 1.6 z turbinka 204 kuca to 7,4s do setki. Jeszcze masz mieć nówke sztuke to sie martwić o naprawy nie będziesz. Radość z jazdy da na pewno. Osobiście jaram sie wnętrzem Kia.
daj mi wynik z jakiegos nurburgringa


@sorek: no tak średnio z nurburgring, gdzie robienie czasówek wiąże się z banem. Poza tym to droga publiczna i ściganie się na otwartym torze nie jest bezpieczne.