Wpis z mikrobloga

Mimo iż sklep SFD oszukuje na jakości ich produktów podając nieprawidłowe wartości odżywcze, to o ile nie potrzebuję zamówić jakiegoś produktu marki KFD, to wolę zamówić z SFD - ceny bardzo podobne, darmowa dostawa (nie tylko do paczek ruchu) i nie trzeba czekać tydzień aż wyślą przesyłkę jak w KFD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #sfd #kfd #sklepyinternetowe
  • 20
  • Odpowiedz
Widzę, że nie tylko w moim przypadku KFD ma downa w szybkim kompletowaniu przesyłki, czas oczekiwania jak na przesyłkę od Poczty Polskiej. Odkąd pamiętam.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Gdybyśmy z kolegą brali coś egzotycznego, ciężko dostępnego to może bym się nie dziwił, ale zamawiamy raczej standardowe rzeczy - białko kfd, kreatyna, witaminki, czasami przedtreningówkę czy kolagen.

Ogólnie nie mam nic do KFD, białko czy sosiki są spoko, ale czas od zamówienia do otrzymania paczki to jest jakaś porażka.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: to bez znaczenia jak daleko masz do magazynu, problem jest z pakowaniem i wysyłaniem paczek przez KFD. Obojętnie czy wyślesz paczkę kurierem z Gdańska do Krakowa czy z Gdańska do Gdyni zazwyczaj przychodzi na drugi dzień, problem w tym że składasz zamówienie w poniedziałek a wysyłają je w czwartek.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: to

zamawiam z KFD od kilku lat, najrzadziej co 4 miesiące, i to po prostu jest loteria
raz zamawiam w poniedziałek o 23:00 i mam paczkę w środę rano, a raz dostaję po tygodniu, czy nawet 10 dniach bo nie było czegoś przy kompletacji i zamówienie tak sobie "wisiało" aż nie przyszła dostawa/nie upomniałem się (w pewnym momencie zacząłem dodawać w uwadze przy zamówieniu, żeby wrzucali inne smaki albo
  • Odpowiedz
@wiera87: żadne promki, zwyczajnie miałem parę razy sytuacje gdzie niektórych wariantów smakowych zwykłego WPC / kazeiny czy innej kreatyny (nie nowych smaków, nie w promocji) zabrakło w momencie gdy moje zamówienie trafiło do kompletacji i z wygody zamiast się ze mną kontaktować to odkładali realizację na później
  • Odpowiedz