Wpis z mikrobloga

@EINino: Jeśli lubicie kuchnie hinduską to polecam Laxmi, najecie i napijecie się za stówkę.
@Horkheimer: Ej, ale wiesz, że Twój komentarz jest zupełnie niepotrzebny i niczego nie wnosi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Vitru:
Nie wnosi, bo nie musi. To OP czegoś szuka, nie ja. Zwracam tylko uwagę, że równie dobrze mógłby uzyskać odpowiedź bez informowania czytelnika o swoich preferencjach seksualnych.
"Patrzcie, napisałem: CHŁOPAKA i taguję TECZOWE PASKI. To znaczy, że jestem GEJEM".
  • Odpowiedz
@Horkheimer: no widzisz, mylisz się. Nie zobaczyłbym tego wpisu gdyby nie ten tag. Poza tym pewnie szuka restauracji gay friendly. Są miejsca, w których w najlepszym miejscu można zostać nieobsłużonym.
  • Odpowiedz
  • 0
@nathaliekill No wiesz jak chcesz za 50 zł to idziesz do maka :P jeśli znasz lepsze i tańsze miejsce to polecaj ;) Ale rozumiem że jak się chce iść na randkę do knajpy to szukasz czegoś innego niż mak albo pizza :) Ew jak taniej to jakiś manekin/pozytywką może.
  • Odpowiedz
@leonardopg5: Tylko dlatego, że kolację zamawia dwóch facetów? Przecież w restauracjach widzę masę takich stolików, przy których siedzą koledzy, jacyś biznesmeni, nie wiem - w każdym razie faceci. I nie ma problemu. Serio myślisz, że kelner widząc dwóch gości od razu pomyśli: HURR DURR TO GEJE, NIE OBSŁUŻĘ ICH REEEEE ?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Horkheimer: właściciel kazał by #!$%@?ć, a niektórzy klienci by taka parę zachęcali do szybkiego opuszczenia lokalu pod groźbą #!$%@?
Takie jest życie w małych miasteczkach ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vitru: trochę współczuję jeśli dla Ciebie jedyna opcja za 50zł to McD. Można pójść np. do Otwarte drzwi na prawilną włoską pizzą czy makaron i spędzić czas w ładnym i miłym otoczeniu
  • Odpowiedz
  • 0
@nathaliekill w otwartych drzwiach masz za danie 30-35 zł plus za napój 10-15 co daje około stowke :) Swoją drogą też świetna knajpka.
E: A i nie musisz mi współczuć, mam się wybornie ;)
  • Odpowiedz
@nathaliekill: ceny dań głównych w Otwartych drzwiach są wyższe niż w Laxmi, chyba że mówisz o ofercie lunchowej ale to nie kolacja. 50zł to dwa dosyć tanie dania w restauracji, dolicz napoje, jakąś przystawkę, napiwek i zaraz robi się 90-100zł
  • Odpowiedz