Wpis z mikrobloga

@Sosna_pospolita: szczerze, serio - życzę Ci, abyś kiedyś doświadczyła szczęścia, takiego prawdziwego, nie opartego na bajkowych koncepcjach czy innych 'cudownych' historiach. Życzę Ci wolności w każdym wymiarze, bez oczekiwań i wyrzeczeń, pełnej współczucia i bezwarunkowej miłości.
Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
Często niezwykle zadziwia mnie nonszalancja głęboko wierzących osób - one ZAWSZE wiedzą lepiej od wszystkich. Każdy kto uważa inaczej się myli, tak jak tu - @Sosna_pospolita jednoznacznie uważa, że depresja to brak jakiegośtam boga w którego on wierzy. W tym momencie, według niego, wszyscy naukowcy prowadzący badania przez dziesięciolecia, z których wynika że to brak równowagi pewnych substancji chemicznych w mózgu - są w błędzie. Ileż buty i zadufania trzeba mieć
  • Odpowiedz
@Seiec: ale ja nie podważam badań naukowych. Tyle, że nawet w tych badaniach jest wykazywane, że fizyczny aspekt depresji dodtyczy tak naprawdę niewielkiego procenta osób chorych na nią. Nie napisałem też, że jakiś naukowiec pracujący nad tym zagadnieniem myli się. Ja wskazuję na przyczynę duchową tego stanu człowieka. A Ty mówisz, że mam "butę i zadufanie" tylko dlatego, że wyraziłem moje zdanie.
  • Odpowiedz
Tyle, że nawet w tych badaniach jest wykazywane, że fizyczny aspekt depresji dodtyczy tak naprawdę niewielkiego procenta osób chorych na nią.


@Sosna_pospolita: Poproszę o źródło.

Nie napisałem też, że jakiś naukowiec pracujący nad tym zagadnieniem myli
  • Odpowiedz