Wpis z mikrobloga

@biliard: To nie są kompleksy, tylko racjonalne podeście do życia. Nie wiesz, gdzie trafią te nagrania, zdjęcia. Pewnego dnia zarówno ona, jak i jej partnerzy tego gorzko pożałują. Narażanie się na szantaże czy inne gorsze rzeczy jest skrajną głupotą. Nie trudno sobie wyobrazić, że kiedyś, mając już żonę ktoś życzliwy podeśle jej nagranie z tobą w roli głównej na portalu z filmami dla dużych chłopców. Powodzenia w tłumaczeniu żonie, że wcale
To nie są kompleksy, tylko racjonalne podeście do życia. Nie wiesz, gdzie trafią te nagrania, zdjęcia. Pewnego dnia zarówno ona, jak i jej partnerzy tego gorzko pożałują. Narażanie się na szantaże czy inne gorsze rzeczy jest skrajną głupotą. Nie trudno sobie wyobrazić, że kiedyś, mając już żonę ktoś życzliwy podeśle jej nagranie z tobą w roli głównej na portalu z filmami dla dużych chłopców. Powodzenia w tłumaczeniu żonie, że wcale nie chciałeś
@jestem_na_dworzu: yyyyyyyyy. od #!$%@? mam takich zdjęć i nigdy nie wstawiłbym ich do internetu w ramach zemsty, czy w ogóle czegokolwiek. to że ludzie nie mają honoru, to jedno, ale nie posądzaj o to wszystkich.
@jestem_na_dworzu: Ależ kompleksy, podtrzymuję. Realizacja seksualnych fantazji nie jest, jak to określiłeś, "szmaceniem się". Pozwól ludziom robić, na co mają ochotę - nie #!$%@? się z butami do czyjegoś łóżka. Nie widzę najmniejszego powodu, dlaczego dorośli ludzie mieliby z satysfakcji rezygnować albo żałować.
Nie mierz innych swoją miarą.
@biliard: To, co piszesz, jest tak nieprawdziwe na tak wielu poziomach, że trudno nawet wybrać dobry punkt do wyjaśnienia tego.

Nie mierz innych swoją miarą.


Kwintesencja pokręcenia z pomieszaniem.

Każde działanie ma swoje konsekwencje. Przy cyfrowej dystrybucji filmów/zdjęć tracisz kontrolę. Wmawianie sobie, że jest to bezpieczne, prowadzi do wystawienia się na druzgocący atak. Mówienie sobie, że się komuś ufa, jest naiwną linią obrony. Problem jest dużo bardziej złożony. Grono osób mających