Wpis z mikrobloga

@kRpt: A nie znasz może jakiegoś moda rozszerzającego fabułę do dwójki? Coś w stylu returninga, albo przeznaczenia. Returning to masochizm, no ale bądź co bądź dodaje dużo nowych rzeczy ;d
@okradzione: a ja polece returninga tylko że z AB, poziom trudnosci wcale nie jest kolosalny, czasem pokusiłbym sie o stwierdzenie ze jest latwiejszy niz zwykla noc kruka i to na ustawieniach zalecanych czyli 10PN na poziom; grając w returna musisz sie tylko nastawic ze juz nie grasz w gothica ale w gierke na jego silniku i w jego (zmodyfikowanym) uniwersum, co jest najwiekszym minusem bo dla mnie klimat gotika czynił glownie
@minecraftkoxik2008: Grałem w Returning 2.0 i nie męczył mnie poziom trudności, ale co poniektóre wątki fabularne. Bieganie bodajże 2 dni w kółko i z powrotem po pustyni pamiętam jak dziś. Kolejną rzeczą jest to, że o ile się już przechodziło returninga, tak świeży gracz bez solucji nie da rady mieć przyjemności z tej gry, bo jeden mały błąd i może sobie całą fabułę zepsuć. Tak jak początek returninga wspominam dobrze, bo