Wpis z mikrobloga

Trening 2

Rozgrzewka i rozciąganie - lżejsze dużo niż ostatnio wiec spokojnie zrobiłem wszystko. Może dodam lepiej,że rozgrzewki robi uczestnik wyznaczony przez prowadzącego. Zawsze jest to osoba która już jakiś czas chodzi na treningi więc wie co i jak mniej więcej.

Było nas 8 osób w sumie, w tym 2 dziewczyny + prowadzący. Na początku techniki bokserskie, krok bokserski od końca sali do końca wraz z rożnymi uderzeniami, w łapach jakieś lekkie ciężarki, po 2 przejściach (tam - z powrotem, tam - z powrotem) brzuszki, nie wiem ile bo robiłem non stop, wstawałem razem z pozostałymi.

Później walka w parach na 'packi' czyli sprzedać komuś lekkiego lepa w ryj ;D albo w korpus. Generalnie takie uniki, obrona i wyprowadzanie ciosów, po tym parter z daną osoba do odklepania albo końca czasu. Zamiana, znowu. Wyszło, że każdy z każdym był. Na koniec jeszcze to samo raz z 1 partnerem.

Koniec standardowy, rozluźnienie się, uspokojenie + słowa od trenera na temat rozciągania, w jaki sposób to robić prawidłowo i tak dalej.

#combatzszymonem #combat