Wpis z mikrobloga

Jedyne co wnosi to nagranie od Pato że Struś będzie miał to w papierach, ale co z tego jak i tak się tego wyprze na filmikach.
Ale tak po ludzku to moim zdaniem już jest za dużo. Kto ma wiedzieć że Major uwielbia nitro ten wie, dowodu na to nie potrzeba. Te filmiki niczego nie wnoszą.
Lubi wąchać nitro, niech wącha jego sprawa, widocznie ma takie hobby.
Dlatego nie ma sensu mu w tym przeszkadzać. Jego życie, jego sprawa.
Wzywanie karetki? On od 20 lat co najmniej to wali i utrata przytomności czy kontaktu z rzeczywistością to norma.
Nie rozumiem ludzi którzy chcą mu na siłę pomóc. Chcesz pomóc to mu nie przeszkadzaj, bo jeśli sam nie zechce się leczyć to żadne szpitale i służby nic nie pomogą. A tak to tylko zawracanie wszystkim głowy i strata czasu dla służb i innych terapeutów.
I to właśnie na ten temat chciałem powiedzieć.
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi którzy chcą mu na siłę pomóc


@dizel81: Tu bardziej chodzi o to aby się go pozbyć ze Szkolnej. Sam się nie wyniesie, Bemben też nie będzie skłonny go wykopać. Dlatego ludzie życzą mu Choroszczy żeby choć chwilę od niego odpocząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: ja nie wiem czy to w ogóle nie było ukartowane, żeby go złapać i wezwać karetkę.
A dwa że w teorii jesteśmy wolnymi ludźmi więc w sumie tak jak pisałem, chce niech sobie wącha, po co o to robić aferę i go dodatkowo gnębić.
  • Odpowiedz
@TommoT1908: Ludzie mogą mu życzyć czegokolwiek, jakby Konon chciał to by go szybko wymeldował, nie potrzeba do tego takich akcji. A Major póki nie stanowi zagrożenia dla nikogo to do żadnej Choroszczy nie trafi.
@Nizarlak_Horoszczanski: To mógł go Konon podać do sądu i wymeldować.
  • Odpowiedz
@Dirididi: mogę się mylić ale albo sam o tym mówił gdzieś że za małolata próbował albo tylko mi się wydaje.
A nawet jeśli nie to pewnie jak wyszedł z paki i był bezdomnym więc i tak już sporo czasu minęło.
  • Odpowiedz
@dizel81: moim zdaniem jak ma cpac to niech cpa, ale jak my mamy z tego filmiki to bardzo dborze. A przyjazd karetki byl czyms co kiedys i tak by nastapilo, jesli nie, to przyjadz karawany, jedno z dwoch na pewno. Komentarzami i tak nic nie zmienimy bo bog choroszczy juz dawno napisal scenariusz
  • Odpowiedz
@dizel81: typie wez sie jebnij to ze teraz wezwal karetke to dla strusia nie upiecze sie na sucho bo nie raz byl w choroszczy i dzieki temu moga go wziąć na przymusowe leczenie i mozliwe ze jedna takaakcja zdecyduje o tym ze struś bedzie zyl o kilka lat dluzej a nawet miesiecy
  • Odpowiedz
@Pablossescobaros: jakby tak łatwo za alko czy narko zamykali w psychiatrykach to by połowa obywateli naszego kraju tam siedziała teraz.
Nie wiesz jak to działa to nie pisz bzdur, bo żeby go umieścić w psychuszce to by trzeba sądownie, a to i tak długo trwa, do tego nawet pobyt tam nie gwarantuje że wyjdzie z nałogu. Wychodzi 1 na 100.
  • Odpowiedz
@dizel81: to czy się wyprze nie ma znaczenia, gościa trzeba wysłać na leczenie i tyle a jednym z argumentów dla sądu żeby wystawić przymusowe jest "gorszenie młodzieży" i to się właśnie dzieje. Co do utraty przytomności pato właściwie nie miał wyboru i musiał wezwać karetkę, tak jak wcześniej pisałeś koleś ćpa i ze 20 lat wiec prawdopodobieństwo wylewu bądz zawału serca jest bardzo duże, gdyby na jutubie znaleźli film z
  • Odpowiedz
@Kardio_Error: Nie zgadzam się z tym że swoim postępowaniem gorszy kogokolwiek. Inna sytuacja byłaby gdyby wąchał i się tym w koło chwalił i w internecie. A tu mamy sytuację odwrotną, ktoś chodzi za nim i celowo go nagrywa, a to jest według mnie duża różnica. Wątpię żeby chciał być nagrywany na fazie i w takim stanie.
Z tym nieudzieleniem pomocy może i by tak było tylko że tak jak pisałem
  • Odpowiedz
@dizel81: nie bede przekonywał czy sieje czy nie sieje zgorszenia, chodzi o to by miec co wpisać we wniosku o przymusowe leczenie, dodaj do tego awantury na chacie ktore wszczyna szczur, wypis ze szpitala kiedy konon dostal kubkiem przez łeb i juz sedzia moze uzna go jako przypadek nadajacy sie do leczenia bo stanowi pewne zagrożenie
co do samego leczenia efekt koncowy nie ma znaczenia, jak wczesniej pisalem nie chodzi
  • Odpowiedz