Wpis z mikrobloga

Wyjaśnił w rozmowie z Niezalezna.pl Leszek Piechota:

Wszystko jest transparentne, nie było żadnej ustawki, wszyscy oglądali losowanie. Podkreślam raz jeszcze - Opatrzność, szczęśliwa ręka i moja zdolność do przewidywania przyszłości i kreowania rzeczywistości.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #heheszki #bekazkatoli #polityka #wybory #polska #tysiacurojenniezaleznychmediow
saakaszi - Wyjaśnił w rozmowie z Niezalezna.pl Leszek Piechota:
 Wszystko jest transp...

źródło: comment_z4AmBtMeVIvJ7mY1oC8aqj72EgT8yzOK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Rozrojenie miny, level "przecież i tak jesteś kretynami, łykniecie wszystko".


@adam2a: znaczy sugerujesz, że to spisek jest tak głęboki, że nawet przedstawiciele partii opozycyjnych są zamieszeni skoro nie protestują? XD
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: ja wiem, ale info o tych plakatach z numerem listy było co najmniej od tygodnia. Gdybym ja rzeczywiście kontrolował PKW i chciał sfałszować wyniki wyborów, to bym teraz wylosował celowo inny nr żeby móc powiedzieć "widzicie? To była zwykła pomyłka"
  • Odpowiedz
@adam2a: Sto procent racji. Oczywiste, że PIS wybrało sobie numer 2 dawno temu i poinformowało o tym wszystkich swoich kandydatów, bo numer 2 jak wiadomo gwarantuje wygraną w wyborach. Skandal nie do ogarnięcia. A to, że niby jakiś koleś przypadkiem zgadł, to bajki dla lemingów, kto by w to uwierzył? Raptem tysiące kandydatów, pięć numerów list i że niby jeden zgadł akurat? Ależ ci ludzie są naiwni.
  • Odpowiedz