Wpis z mikrobloga

@Ko_Otu: Fani Porsche 911 (nie Cayenne, nie Panamera). Musicie być niezłymi deklami, żeby kupić nowy samochód w cenie dużego domu z bagażnikiem co najwyżej na parasol. Przecież za ułamek tej kwoty można mieć 7-osobową Dacię Logan MCV, a jak się zepsuje to można kupić nową. A Wy pewnie płaczecie w serwisie, bo wymiana klocków i oleju kosztuje tyle co nowa Dacia. Oryginalna choinka zapachowa kosztuje tyle co telefon Xiaomi. A
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Co ty mi k---a insynuujesz? Nigdzie nie napisałem, że ludzie są głupi bo korzystają z androida.
A to, że na papierze coś jest ‚technicznie lepsze’ nie znaczy, że lepiej będzie się sprawować w codziennym użytkowaniu. Korzystam służbowo z topowych androidów, więc mam porównanie na codzień. Z iOSa korzysta mi się o wiele wiele lepiej i o ile nie nastąpi przełom, dalej będę w
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: może akurat im pasuje? Najprościej przecież poużywać obu systemów i potem już zwykle nie ma wątpliwości co bardziej pasuje, cena jest mało istotnym składnikiem takiego porównania.
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: mój kolega Samsung S8, koleżanka S9, ojciec Huawei P20 PRO, często słyszałem, że zawieszają im się telefony lub dzieją się z nimi magiczne rzeczy, nawet sam widziałem jak u kolegi z S8 YouTube czy Clash of Clans wywala aplikację się sam z siebie, a ja dalej z moim iPhone 7 zero problemu, jedynie bateria do wymiany, a zwiechy łapałem dopiero jak zainstalowałem sobie betę iOS 13, która po miesiącu
  • Odpowiedz
@typow_y: Różnie z tymi telefonami jest. Były przypadki kiedy iphony komuś odmawiały posłuszeństwa, a innym androidy. W ogóle kłótnia o to który telefon jest lepszy jest n---------e, żałosne i brakuje mi słów na to
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: sam ostatni raz używałem androida 3 lata temu, więc specem od tego nie jestem, może po prostu zaśmiecili sobie czymś swoje telefony. Apple kupiło mnie właśnie tym, że nie muszę się martwić ile aplikacji mam włączonych w tle czy ile mam zakładek otwartych, po prostu używam telefonu, a soft odwala za mnie całą robotę (wyłącza nieużywane aplikacje, żeby zwolnić RAM). Często czytam porady typu WYŁĄCZAJ APLIKACJE W TLE/SFORMATUJ TELEFON/NIE
  • Odpowiedz
Interfejs ios jest dla mnie wygodniejszy w użyciu. Dlatego wybieram iphone pomimo różnicy w cenie Na drugim miejscu jest wydajność funkcje telefonu itp. Jak jesteś w ekosystemie Apple Mac iphone watch etc to fajnie się to wszystko zgrywa.
  • Odpowiedz