Wpis z mikrobloga

Słyszał ktoś o używaniu insulinówek do zastrzyków z teścia? Na reddit kiedyś czytałem taki temat, znajomy z USA mówił, że u nich to norma. Próbował ktoś?
#sterydy #mikrokoksy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle: insulinówki ciężko dostać? W szufladzie mam jakie chcesz, ze stałą igłą, z wymienną, Polfa, Becton Dickson. Jeszcze nigdy nie miałem problemu z dostaniem insulinówki.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: bez różnicy jaka strzykawka, bardziej rozchodzi się o igłę. W insulinówce jest bardzo krótka i cienka, nadaje się bardziej do zastrzyków na bazie wody, jakichś podskórnych. Nie chciałbyś tłoczyć oleju przez 0.3mm na głębokość 10mm - raz że będziesz to robić godzinę, dwa że strasznie płytko.
@Twinkle: w każdej aptece...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneJohn: A na pewno mówisz o trzyczęściowych? Imho nie ma sensu, insulinówkami da się wejść tylko w bata i pod skórę. No chyba, że ktoś na siłę będzie wciskał to w końcu w ten mięsień wjedzie.
  • Odpowiedz
@Twinkle: nie ma problemu z wbiciem się w mięsień igłą do insuliny, kwestia głębokości, to dla oleju może być za płytko.

@ajentidzej: nie próbuję nawet bić w barki czy triceps, a taka insulinówką? To byłaby czysta przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JuneJohn: spoko, ziomek nie jest lekarzem, mówi żeby nie robić tego na własną odpowiedzialność, macha tymi insulinówkami, otwiera je, przelewa olej, itd. Nie wiem, do mnie osobiście to nie przemawia. Nie ma też demo video jak robi taką iniekcję, gdzie dla dłuższych igieł jest tego pełno - czy to od doktora, czy od transa który bierze testosteron. Podpytaj osobiście jakiegoś lekarza, ale koniec końców wątpię żeby to miało jakieś ogromne
  • Odpowiedz