Wpis z mikrobloga

Jestem chyba największą publiczną drzazgą w dupsku Suszka z BB przez akcje z @trojekxx7. Nawet Suszek był ciekaw kim jestem że tak po nim jadę. Nie zmienia to faktu że patrzę na resztę trzeźwo i z własnej oceny powiem że BB jest daleki od zamknięcia, zniknięcia, #!$%@?, niewypłacalności itp...
Tu tylko idioci zwłaszcza po bitmarkecie jadą bo to teraz takie cool, ostrzegać przed . Lepiej napisać żeby uważać, ewentualnie jak nic się nie stanie to nic złego nie doradzał... :D
Tak jak z akcją z trojexxem, tak i mocno po nich jechałem za to że nakłąniają ludzi do trzymania u nich funduszy. Oczywiście nadal przez tym przestrzegam, jak przed każdą inną giełdą...
W zasadzie to owijam zbyt bardzo bo ludzie to debile i mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie polecam @Bitbay , ani w żadynej kwestii ich nie wspieram. Jedynie twierdzę że są dalecy od zamknięcia.
Coś takiego mało kto by isę odważył napisać, bo jedynie mogę spiedolić. Prawda?
Lepiej ostrzegać jak każdy nawet największy noob spoza tematu. Najwyżej sie nie zamkną... nic nie ryzykuje. Ale ja ryzykuję i twierdzę że są dalecy od niewypłacalności... :D
To że ich nie lubię pod wieloma wzhględami nie rzutuje na ocenę ich działalności... Tak tylko piszę, bo tu #!$%@? isę pojawiłą masa idiotów krzyczących żeby uciekać, włącznie z największą #!$%@?ą, gimbą niedowartościowaną jureczkiemzjebujexem. Z przyjemnością napisżę coś przeciwnego do tych jego wielkich przepowiedni i jak sie kreuje na wielkiego "znafcę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plaisant: Generalnie to w porównaniu z tą resztą które pokazałem na pryzkłądnie, pomyśl sobie jakie mają depozyty? Można to porównać do tych molochów... Teraz gieły zaczęły swoje cold wallety ciachć na mniejsze portfele już tak nie trzymają jak kiedyś, ale 2 lata temu taki BitFinex maiłnajwiększy cold wallet i chyba 160 czy 180tys BTC
BB spokojnie może mieć obecnie 1/15 tego... Teraz sobie przelicz to. Dodaj też inne krypto. Dodaj
  • Odpowiedz
@plaisant: w 2009-2011 na głowę Polaka przypadłao średnio najwięcej krypto ze wszystkich naordów na świecie. Obecnie chyba mamy 8 miejsce....
W 2009-2011 w porywach prawie połaowa hashrate kopania BTC była z Polski.
polacy to najwięksi early adopterzy na świecie :D
Myślisz że wszyscy potracili klucze albo wyprzedali BTC? Jasne że większość tego nie ma, ale wiele osób ma. Wiele też tradeuje.

Teraz porównując te vol. weź poprawę na dużo większe
  • Odpowiedz
@plaisant: A teraz bonusik... Bank Circle, należący do Goldman Sachs kupił rok temu poloniex za 400mln$. Wiesz jaki vol ma poloniex? Mniejszy niz bimbay $10 090 809 USD :D
https://coinmarketcap.com/exchanges/poloniex/
A to kiedyś była wielka giełda, nawet u nas na mirko jest w tagu na monitorze przy tych kaczorkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i poloniex kupił Goldman Sachs za 400mln$ USD. Prawie pół miliarda...
No a poloniex ma duużo nizsze
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: ale jest kilka czerwonych świateł,

1. Wymuszone weryfikacje rzekomo przez system, wykrywa problem związany z paranormalnym użytkowaniem konta o dziwo dzieje się to w momencie gdy chcemy wypłacać kasę z konta a normalnie to śmiga jak talala.
2. Znikające salda na koncie.
3. Robienie jakiś testów/egzaminów ludziom.
4. Suszek już tym nie steruje, za jego sterów było lepiej, tzn wyglądało to że BB jest lepiej zarządzane.
5. Długie rozwiązywanie
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Poloniex utracił swoją dobrą pozycję przez zakolejkowanie ticketów, problemy z wypłatami, wtedy też prężnie się rozrastał Finex i później wkroczył również Binance, ale kluczowe wzrosty na altach przy pomocy dźwigni i likwidacji masy ludzi windowały ceny altów, pamiętam te 20% upy dzienne. Sam tam problemów z polo nie miałem, ale wielu innych znajomych zgłaszało problemy i trzeba było się stamtąd ewakuować. Podobnie dzieje się z bb i ludzie to
  • Odpowiedz
tak :) ale pewnie negocjacje trwały z rok lub coś w ten deseń i tutaj dla byłych właścicieli deal życia wyszedł


@maniakbitcoin: No, ale w momencie kupna to nie powiesz mi że obowiązywała wycena sprzed roku i po tym jak dochody, obroty spadły w #!$%@? cena sprzed roku nadal obowiązywała... :D
Tyle zapłącili w tamtym moemncie..

Lepiej zajrzyj na
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: Dobra, mnie się nie chce dyskutowąć więcej. Napisałem co myślę. Uzmysłowiłem kilku osobom to jak duży jest BB, o jakich pieniadzach tu mówimy bo #!$%@? nikt nie przeanalizował nic ale wie najwięcej. Uciekajcie, scam, wyjebią was :D
Ja skończyłem temat. Nikogo nie chcę przekonywać.
  • Odpowiedz