Wpis z mikrobloga

Jestem chyba największą publiczną drzazgą w dupsku Suszka z BB przez akcje z @trojekxx7. Nawet Suszek był ciekaw kim jestem że tak po nim jadę. Nie zmienia to faktu że patrzę na resztę trzeźwo i z własnej oceny powiem że BB jest daleki od zamknięcia, zniknięcia, #!$%@?, niewypłacalności itp...
Tu tylko idioci zwłaszcza po bitmarkecie jadą bo to teraz takie cool, ostrzegać przed . Lepiej napisać żeby uważać, ewentualnie jak nic się nie stanie to nic złego nie doradzał... :D
Tak jak z akcją z trojexxem, tak i mocno po nich jechałem za to że nakłąniają ludzi do trzymania u nich funduszy. Oczywiście nadal przez tym przestrzegam, jak przed każdą inną giełdą...
W zasadzie to owijam zbyt bardzo bo ludzie to debile i mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie polecam @Bitbay , ani w żadynej kwestii ich nie wspieram. Jedynie twierdzę że są dalecy od zamknięcia.
Coś takiego mało kto by isę odważył napisać, bo jedynie mogę spiedolić. Prawda?
Lepiej ostrzegać jak każdy nawet największy noob spoza tematu. Najwyżej sie nie zamkną... nic nie ryzykuje. Ale ja ryzykuję i twierdzę że są dalecy od niewypłacalności... :D
To że ich nie lubię pod wieloma wzhględami nie rzutuje na ocenę ich działalności... Tak tylko piszę, bo tu #!$%@? isę pojawiłą masa idiotów krzyczących żeby uciekać, włącznie z największą #!$%@?ą, gimbą niedowartościowaną jureczkiemzjebujexem. Z przyjemnością napisżę coś przeciwnego do tych jego wielkich przepowiedni i jak sie kreuje na wielkiego "znafcę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 53
@cyberpunkbtc: Taki z ciebie ryzykant to dawaj zagramy w papier nożyce kamień....
Ja zaczynam.

Kamień!

Wiem, o czym myślisz, śmieciu: „Wyrzucil kamień raz czy może dwa?”. Szczerze mówiąc, w tej całej zabawie straciłem rachubę... musisz sobie zadać pytanie: „Czy mam dziś szczęście?” Masz śmieciu?
@cyberpunkbtc może przypadek, ale dzisiaj jest wyjątkowo dużo postów z pretensjami do bitbaya. Nie wygląda to dobrze. Fakt, wyciąganie pochodnych wniosków jest niepotrzebne, ale z drugiej strony może lepiej dmuchać na zimne.
@cyberpunkbtc: zrozumiałem, pamiętam też wcześniejsza rozmowę na PW na temat bitbay, też uważam że ta giełda nie upadnie ale nie lubię patrzeć na tych ludzi na fb i tutaj co przychodzą i proszą o zwrot pieniędzy lub ruszenie ich sprawy, przecież to żałosne, nie rozumiem fenomenu tej giełdy, ludzie leca tam jak muchy do gówna po mimo tego że wiedzą że problemy mogą ich tam spotkać, nie robi się interesów z
@plaisant: Nie popieram ich, nie wspieram, chcę jak najbardziej dla nich konkurencji na naszym rynku, bo jej brak, tu licże na Bitclude, ale to nie rzutuje na to co mam myśleć odnosnie ich wypłącalności obecnie. #!$%@? zawsze byłęm szczery i oceniałem wszystko "obiektywnie" i dostaje za to po dupie. No bo jak to móić coś pozytywnego nawet kiedy uważasz że to się należy?

Tak samo ludzie nie rozumeili dlaczego jaram się
W mojej opinii BB mocno oberwie przez obecna sytuacje, lecz mimo wszystko ich pozycja na rynku jest stabilna - mają prawie monopol. Przyda im się zdrowa konkurencja bo nie ukrywajmy, że działalność platformy jako tako okej i z tym nie ma problemu, problem jest z wygodą i supportem który działa bardzo średnio. Trzymam za nich kciuki by z tego wyszli i liczę że konkurencja będzie mogła im dorównać ilością użytkowników
nie lubię patrzeć na tych ludzi na fb i tutaj co przychodzą i proszą o zwrot pieniędzy lub ruszenie ich sprawy, przecież to żałosne,


@plaisant: ale co to ma do rzeczy? to osbna kwestia. Czy ja powiedziałem że to lubię, alebo że jest ok? A jeżeli uważam że jest nie ok, to juznie powinienem pisać o innej sprawie odnosnie wypłacalnosci że uważam że nic nie grozi? ( ͠°
może przypadek, ale dzisiaj jest wyjątkowo dużo postów z pretensjami do bitbaya. Nie wygląda to dobrze. Fakt, wyciąganie pochodnych wniosków jest niepotrzebne, ale z drugiej strony może lepiej dmuchać na zimne.


@Obruni: Z nimi tak jest od zawsze... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To że mają #!$%@? support, #!$%@? dbają o klienta to inna sprawa. W zasadzie to chyba efekt monopolu. Nie mają motywacji żeby się starać. Gdyby
nie rozumiem jak można obdażyć zaufaniem


@plaisant: Gdzie ja ich obdarzam zaufaniem? Twierdzenie że nie uważam że cos stracili albo są niewypłącalni to nie obdarzanie ich zaufaniem. Czy ja twierdzę że bezpiecznie tam cos trzymać? Nie... Napisałem jedynie że nie uważam aby na ten moment byli niewypłacalni. To nie obdarzanei zaufaniem. Poza tym ufa, to się na oślep...
Przez to też sprowadzam też temat na inne tory i stawiam się w miejscu pokrzywdzonego. Jak by mi tak zablokowali siano na 6 dni i zero odzewu z ich strony to bym ich obsmarował przez te 6 dni na każdej grupie i wykopach od rana do nocy.


@plaisant: Ale co ty mi tłumaczysz? Ty mi chcesz powiedzieć jak oni nierzetelnie podchodzą do użytkowników? Zapmniałeś co nam pisałem na chacie o ich
@plaisant: Oni mają ponad 300 kont z samej Polski. Ludzie tam wpłacają codziennie i wypłącaja duzo większe kwoty. To że komuś nie wypłącają jakichś śmiesznych ilości to jest #!$%@? żenujące zeby na poddstaie tego ich oskarżać o niewypłacalność.
100k to koszta miesięczne funkcjonowania takiej giełdy.
Zgłoszenia ludzi do supoortu są jednymi z dziesiątek innych których maja na bierżąco bez przerwy pełno. Po prostu olewaja to, nie maja więcej ludzi do ogarniania
@plaisant: Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego jak mocny BB jest nawet na arenie światowej. Kojarzy wam się z gówno giełdą niewiele większą niż inne. Oni naprawdę maja bardzo duze obroty. Przy tym nie mają fekowych, żadnych botów.
@plaisant: @Obruni: @kamil-wasniewski: Patrzcie na to: https://data.bitcoinity.org/markets/volume/30d?c=e&t=b
Wśród tej garstki gieł jest BB. Dziwne, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I top garstki, ale jakich giełd...
A teraz zobaczcie sobie po co została stworzona ta strona i jakie giełdy tam umieszcza:

Appearing on Bitcoinity

So far I'm only adding well established exchanges. It means that I may be missing many small exchanges in order to avoid
@cyberpunkbtc: BB już nie jest z Polski. Przeprowadzili się na Maltę. Wiesz MT Gox też był chyba największą giełdą kryptowalut przed upadkiem. To że znajdują się na jakiejś stronie śledzącej giełdy nie oznacza, że nie może ona upaść. W kryptowalutach niewielu rzeczy można być pewnym.